Lekarze Racibórz

lekarz Roman Setkiewicz

Ginekolog

pl. Wolności 6 lok. 1
47-400 Racibórz

Zdecydowanie nie polecam. Zamiast pomagać szkodzi i w dodatku ma wszystko w d... Po wypisie ze szpitala nie spojrzał nawet na wyniki badań i dodał że muszę sobie sama radzić...
Podpisuję się pod poprzednimi opiniami. Dla mnie ogromny plus za to, że po badaniu przed szczepieniem, kiedy coś się jej u mojego syna nie spodobało (węzły powiększone) to zleciła badania i nie szczepiła. Dopiero po miesiącu przyszliśmy i już było ok. Dla mnie najlepsza.
Opinia dodana przez: Maria

Jolanta Borucka

Internista

Racibórz

Miła, serdeczna i ciepła lekarka. Zna się na rzeczy, wiele razy trafnie stawiała diagnozę. Przeprowadza szczegółowy wywiad na temat danej dolęgliwości, bez problemowo kieruje na potrzebne badania. W razie pytań wytłumaczy, powtórzy, doradzi. Ma czas dla pacjenta, każdego traktuje indywidualnie. Najlepsza lekarka, z jaką miałam do czynienia!

lekarz Grażyna Banert

Dermatolog

Kamienna 30
47-400 Racibórz

Serdecznie polecam panią dermatolog jest bardzo miła dzięki czemu wizyty nie są krępujące także potrafi zawsze pomóc przez co darzę dużym zaufaniem tego lekarza ;)
Opinia dodana przez: A.K.

lekarz Ewa Białoskórska

ulica Słoneczna 16
47-400 Racibórz

Najlepszy lekarz na świecie! Operowała mi zmianę na twarzy - nie ma śladu, poradziła sobie z moimi dolegliwościami, które inni lekarze bagatelizowali. Cudowne ręce, wielkie serce, daje z siebie wszystko! Kosztem siebie - mało śpi, czas wolny poświęca również pacjentom.
Jest bardzo sumienna, empatyczna, dociekliwa, profesjonalna. Oby więcej takich lekarzy. Niech Ją Bóg ma w opiece!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Zys-Borys

pl. Bohaterów Westerplatte 2 lok. 3
47-400 Racibórz

20lat temu..moja pierwsza wizyta u ginekologa:)
Pani doktor była przesympatyczna :)
Pozdrawiam , Pani Doktor :)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Roman Urbańczyk

Ortopeda

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Koleś niszczący ludzkie życie... który chciałby być lekarzem lecz na to nie zasługuje. A co do wcześniejszych opinii jeżeli ktoś jest lekarzem to powinien wykonywać swój zawód w 100 % niezależnie od tego czy idzie sie do niego prywatnie czy z NFZ. A jeżeli tak jak w tym przypadku chodzi tylko o pieniądze to taki człowiek jest ZEREM. I mam nadzieję że wielce pan doktor to przeczyta i pomyśli nad ...
Opinia dodana przez: Mateusz

dr Helena Hałas

Pediatra

Centrum Zdrowia Sp. z o. o.
ul. Ocicka 5/4
47-400 Racibórz

Mam dwóch dorosłych już synów, od początku do pelnoletnosci u Pani doktor. Rewelacyjny lekarz. Żal było odchodzić. Serdecznie polecam

lekarz Jarosław Krężel

Internista

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Mnie akurat uratował życie , ale nie tylko , wiele razy pomogła mi terapia tego lekarza !!!

lekarz Grażyna Winiarska-Przybyła

Okulista

Drzymały 1
47-400 Racibórz

polecam:) Konkretna oraz miła Pani Doktor.