Łódzkie Radiolog

Przychodnia
Przędzalniana 66
90-338 Łódź

Wspaniały,dociekliwy,życzliwy i bardzo kompetentny.Podchodzi bardzo kompleksowo do pacjenta , nie sugeruje sie tylko podpowiedzią zainteresowanego.Sam doszukuje się przyczyny i wspaniale współpracuje z lekarzami innych specjalności.

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Syn trenuje wyczynowo od 10 lat Karate Shotokan WKF. Nabawił się typowo sportowej kontuzji na treningu. Pan Doktor bardzo kompetentnie natychmiast trafnie postawił diagnozę "w tzw. punkt" o uszkodzeniu rdzenia ścięgnistego z krwiakiem w mięśniu najszerszym grzbietu. Poradził także co robić dalej, a czego nie robić w takich przypadkach. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Paweł z synem Marcinem

Jacek Makarewicz

Radiolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

Zgierz

Dokładnie jak zapytuje ankieta - dr Jacek Makarewicz jest znakomitym lekarzem, świetnym fachowcem, ma uczciwe i ludzkie podejście do pacjentów, bardzo dokładnie bada pacjenta i zleca kompleksowe badania, a także kompleksowo opracowuje wypisy.
Opinia dodana przez: Maria Elzbieta

lek. med. Jakub Żabierek

Radiolog

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Szybka i trafna diagnoza uszkodzenia lakatki. Dzieki dokladnosci Doktora szybko rozpoczelam rehabilitacje i dzis juz nie pamietam o bolu. Polecam i dziekuje.
Opinia dodana przez: Arleta

NZOZ EUROMED
ulica Łaska 23
98-220 Zduńska Wola

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Badanie usg przeprowadzone szczegółowo, bez pośpiechu. Poza tym jest kulturalny i z szacunkiem zwraca się do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Przychodnia Malinowa
ul. Kilińskiego 21
90-205 Śródmieście, Łódź

moge tylko powiedziec ze szczescie ze trafilam do pani dr.bardzo życiowa stanowcza ale zarazem miła osoba,rozumie pacjentów i nie ma obaw podczas badania ,przedemna dopiero poczatek drogi ale dziekuje pani dr,ze mnie przyjeła mimo małych problemow i dziekuje za okazane serce
Opinia dodana przez: magda

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Wielki lekarz i wielki człowiek. Polecam.

Szpital Powiatowy w Radomsku

Radomsko

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

PRYWATNY GABINET OKULISTYCZNY
Warcka 2a lok. 16
98-200 Sieradz

Bardzo dobry lekarz, specjalista w swoim fachu. Warto iść prywatnie, jeśli sprawa jest ważna bo słyszałam że jest to najlepszy specjalista w okolicy. Bardzo miły i rzetelny, szczerze polecam!!

Bartoka Beli 43/50
92-540 Łódź

Profesjonalny i miły specjalista. Lekarz, do ktorego mozna miec zaufanie. Traktuje pacjenta z szacunkiem. Polecam.