Lekarze Radioterapeuta

{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Onkolog
                                       dr n. med. Krystyna Trela-Janus

dr n. med. Krystyna Trela-Janus

Onkolog, Radioterapeuta

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Pani doktor Krystyna Trela to prawdziwy lekarz z powołania ,który przejmuje się swoim pacjentem ,opiekuje się nim i wszystko cierpliwie mu tłumaczy. Do tego wiedza ,talent ,empatia. Specjalista któremu bardzo zależy na pacjencie. Urszula Kurek.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Adam Lizak

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Fenomenalny lekarz i wspaniały człowiek. Super fachowiec. Uprzejmy, sympatyczny, traktuje pacjenta z empatią i wyrozumiałością. Wyczerpująco informuje pacjenta o chorobie i sposobie leczenia. Panie doktorze serdecznie dziękuję za blisko 10-letnią opiekę.
Opinia dodana przez: Jan

dr hab. n. med. Andrzej Wygoda

Onkolog, Radioterapeuta

I Klinika Radioterapii i Chemioterapii, Centrum Onkologii-Instytut, Oddział w Gliwicach
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Nigdy w życiu nie spotkałem lekarza z taką empatią, kulturą osobistą, ogromną wiedzą medyczną i zaangażowaniem w przeprowadzenie pacjenta przez kolejne procesy leczenia raka.Ogromny szacunek dla lekarza który powinien być wzorem dla innych.
Opinia dodana przez: Robert

dr hab. n. med. Rafał Dziadziuszko

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu. Nigdy nie byłam tak dobrze potraktowana i wysłuchana przez żadnego lekarza a tym bardziej że to była wizyta na NFZ. Otrzymałam skierowania na bardzo drogie badania żeby wykluczyć przeżuty. Dał nam nadzieje której wcześniej nie otrzymałam. Nie wiem jak będzie z moją mamą ale to wspaniały lekarz. Cieszę się że pojechałam do niego na wizytę z Warszawy. Nie przekreślił mojej mamy. Dziękuję Panie Doktorze ...
Opinia dodana przez: Izabella

dr n. med. Joanna Reszke

centrum onkologi
Bydgoszcz

Lekarz pełen empatii z indywidualnym podejściem do pacjenta. Dziękuję losowi że trafiłam na paniaą doktor

lekarz Beata Frączek-Błachut

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27
30-350 Kraków

Byłam u Pani Doktor na na wizycie w prywatnej przychodni w Onkointegrze. Jestem pozytywnie nastawiona . Nie dość że wszystko wytłumaczyła odnośnie postępowania onkologicznego, to jeszcze zaproponowała solidne wsparcie onkologiczne . Zajmuje się też leczeniem wspomagającym w onkologii .Ma dużo kursów i uprawnień zdobytych w zagranicznych klinikach ( wiele dyplomów w gabinecie) . Pierwszy raz spotkałam się z tym, aby onkolog tak dużo wiedział o innych metodach leczenia jak naturopatia, ...
Opinia dodana przez: Alicja

Agnieszka Florek

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Niezwykle rzadko sporyka się tak rzetelnie wykonującego swą pracę lekarza. Pani doktor jest nie tylko miła , ale poważnie trktuje każdego pacjenta. W cią gu 7 tygodni radioterapii zawsze, gdy była na oddziale, odwiedzała mnie , rozmawiała , radziła i pomagała w uśmierzaniu bólu. Miałem okazję porównać jej opikę nad pacjentm z opieką innych lekarzy. Dziękowałem Bogu , że to właśnie ona się mną opiekuje.

lekarz Piotr Błaszczyk

Galla Anonima 9/26
85-796 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek i lekarz.... Lekarz z powołania. Zawsze poświęca swój cenny czas dla innych.. takiego lekarza w tych czasach ciężko znaleźć.... pozdrowienia dr !!!!

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

Goethego 12 lok. 1
41-800 Zabrze

Uważam, że doskonały doktor. Po raz pierwszy miałam okazję spotkać doktora Andrzeja Wojcieszka oraz jego brata doktora Krzysztofa Wojcieszka 30 lat temu na oddziale ginekologii w Klinice w Zabrzu.,gdzie byłam kilkakrotnie hospitalizowana na chroniczne obustronne zapalenie przydatków.Wtedy byłam pacjentką ordynatora adiunkta Z. Wojdały, Nie przypuszczałam ,że po latach znajdę się w Instytucie Onkologii z diagnozą raka trzonu macicy i ku mojemu miłemu zdziwieniu trafię właśnie do doktora Andrzeja Wojcieszka . ...
Opinia dodana przez: Joanna Kasia

lekarz Wojciech Rolski

Lekarz med. paliatywnej, Radioterapeuta

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Bardzo dobry, komunikatywny lekarz. Polecam. On jest fenomenem! Traktuje pacjenta podmiotowo i z empatią i to podczas wizyty na NFZ w poradni przyszpitalnej.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Ewa Chudyba

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Tulipanów 13
43-340 Kozy

Bardzo dobry lekarz,mila uprzejma dbajaca o pacjenta ,wszystko dokladnie tlumaczy i kazdemu polecam aby spotkal takiego lekarza w czasie swojej choroby .Wdzieczny pacjent Krzydztof
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Maria Pamucka

Radioterapeuta, Wizyty domowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SurgiMED
Waryńskiego 30
45-047 Opole

Bardzo dobry i oddany lekarz.Dr Maria walczyla z glejakiem mojego męża i dzięki temu przedłużyła Mu życie o 13 lat co w tym wypadku to sukces.

dr n. med. Agnieszka Ignatowicz-Pacyna

Dolnośląskie Centrum Onkologii
Wrocław

Lekarz pełen empatii. Bardzo dobrze tlumaczy chorobę i sposób leczenia. Uprzejmy, wzbudza zaufanie. Godny polecenia.

lekarz Magdalena Korożan

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Bardzo dziękuję za szczegółową opiekę i leczenie mojej ukochanej żony Marioli. Jestem bardzo zadowolony z Pani zaangażowania i specjalistycznego podejścia do pacjentki. Szczerze polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Maciej Syropolski

lekarz Marek Kanikowski

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo wysoko oceniam kompetencje i porady dr Kanikowskiego Podkreślić też należy Jego wysoką kulturę osobistą i życzliwość dla pacjenta

lekarz Maria Marczak-Ziętkiewicz

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Moja Mama (61 lat) zachorowała na nowotwór złośliwy krtani Jest to pierwszy przypadek choroby nowotworowej w mojej najbliższej rodzinie. Mama leczy się w Centrum Radioterapii Ametyst w Krakowie, gdzie pierwszym lekarzem z którym miała kontakt była właśnie Pani Dr Maria Marczak-Ziętkiewicz, która jest bardzo miłą osobą, niesamowicie pozytywnie nastawiona do pacjenta. To jest dopiero początek drogi w długim procesie radioterapii mojej Mamy, ale dzięki Pani Doktor Marii, ten trudny początek ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Katarzyna Pędziwiatr

Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
ulica Wawelska 15
02-034 Warszawa

bardzo dobry, sumienny i doświadczony lekarz, pracowity, nie szczędzi czasu dla pacjenta, wnikliwie analizuje potrzeby chorego