lekarz Radosław Bahłaj

Wysoka kultura osobista jak i wiedza. Z każdej wizyty jestem zadowolony bo wiem że można doktorowi ufać

Wysoka kultura osobista jak i wiedza,lekarz na miarę dwudziestego pierwszego wieku Przez wielu lekarzy bylem leczony!!! a pan doktor mnie wyleczył -dziękuję!!! M

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

To świetny lekarz. Łączy wiedzę z wielu specjalizachji. chodziłam do lekarzy z boelścią nóg i bezradnie rozkładali rece. raz opowiedziałam doktorowi o tych bóolach zorientował się od razu co mi dolega. Dzięki niemu przestałam cierpieć. Jestem chora na tarczycę a pan doktor wie o niej czasem więcej niż niejeden endokrynolog, bo kiedy opowiedział o objawach z którymi nie radzą sobie endokrynolodzy pomimo, iz biorę tabletki to także szybko się zorientował. Bardzo go cenię. Polecam. R. Konieczna

Według mnie jest to bardzo dobry lekarz z intuicja i poczuciem humoru.

Według mnie jest to bardzo dobry lekarz z intuicja i poczuciem humoru.