dr n. med. Radosław Blok

Ginekolog położnik, Ginekolog

Najwspanialszy lekarz, Profesjonalista, kiedy miałam guza 35 cm otrzymałam skierowanie do hospicjum w innym szpitalu a jedyny człowiek pan Dr Blok podjął się tak ryzykownej operacji, Dziękuję Dziękuję Panie doktorze za to że Dzięki Dzięki panu zdolnym rączka żyje Bóg Zapłać, Pan dokonał cudu, Wielkie Ukłony Dla Pana

Pan Dokżor to najlepszy lekarz do jakiego trafiłam bywałam u wielu lekarzy ale nigdy nikt tak fachowo i konkretnie nie tłumaczył mi moich problemów zajściem w ciąże. Trafiłam do niego z błędnym rozpoznaniem totalnie załamana przepisał odpowiednie leki dał 3 miesiące na ciąże w miedzy czasie był jeden monitoring cyklu i jak w zegarku się udało obecnie jestem w ciąży prowadzonej przez doktora wizyty co prawda rzeczowe i krótkie ale pełen serwis jak ja to mówię ja jestem zadowolona jak był problemy na początku z krwawieniem przyjął mnie miedzy pacjentkami ...

Trafiłam do niego z błędnym rozpoznaniem totalnie załamana przepisał odpowiednie leki dał 3 miesiące na ciąże w miedzy czasie był jeden monitoring cyklu i jak w zegarku się udało obecnie jestem w ciąży prowadzonej przez doktora wizyty co prawda rzeczowe i krótkie ale pełen serwis jak ja to mówię ja jestem zadowolona jak był problemy na początku z krwawieniem przyjął mnie miedzy pacjentkami bez najmniejszego problemu zrobił usg i uspokoił polecam tego Lekarza bo odzyskałam przez niego wiarę w lekarzy ginekologów

Pan doktor jest uprzejmy i na tym kończą się jego zalety. Ginekologia to fach, który wymaga delikatności i wrażliwości. Tych cech brakuje Panu doktorowi, zostałam w zasadzie skrzywdzona jego automatycznością. Nie tłumaczy, robi wszystko dość automatycznie, co mnie osobiście zniechęciło.

Ja osobiście nie polecam tego lekarza,piszecie tu miły i delikatyny...Teraz każdy jest miły i delikatny w swoim PRYWATNYM gabinecie,to jednak za mało.Byłam kiedyś jego pacjętką,operował mnie ,miałam torbiela na jajniku.Fakt operację wykonał b.dobrze,ale w szpitalu zero zainteresowania.Nie chodzi tu o codzienne odwiedziny,ale chciałam po prostu porozmawiać ,o zabiegu ,który dr wykonał.Tam na szczęście poznałam bardziej kompetentnego lekarza dr Ś....,którego bardzo gorąco pozdrawiam,teraz już tylko do niego chodzę.A Pan dr Blok mam wrażenie,że za dużo obowiązków sobie wziął na głowę i już w tym wszystkim nie może się połapać.

Bardzo kompetentny, rzeczowy i konkretny lekarz. Prowadził 3 moje ciąże (zakończone cc), z czego wykonał 2 ostatnie cięcia. Dla mnie lekarz bez zarzutu. Ufam mu i jak na razie nie zawiodłam się. byćmoże jeśli ktoś oczekuje od lekarza dużo uwagi, długich rozmów, odwiedzin w szpitalu itp. może poczuć się zawiedziony. Pan doktor jest bowiem bardzo rzeczowy, nie przeciąga wizyt, mówi tylko to co jest konieczne i jeśli nie ma poważniejszych problemów nie "skacze" wokół pacjentki. Mnie bardzo to odpowiada. Ale jeśli jest potrzeba to na prawdę potrafi należycie zająć się swoją pacjentką- tak było z moimi ostatnimi porodami. Zawsze też mogłam liczyć na telefoniczna konsultację, gdy miałam jakiś problem. Oczywiście bez przesady... Nie wydzwaniam do doktora z byle pierdołą. IDEALNY lekarz dla osób rzeczowych, konkretnych, ceniących swój czas i nie wymagających nadopiekuńczości;))

Chodzę do dra Bloka od 7 lat, jestem zadowolona i mogę go polecić. Jest kompetentny, uprzejmy (no, raz czy dwa miał trochę gorszy dzień), usunął nadżerkę, rozpoznał zmiany na jajniku, których nie wykryło dwóch innych lekarzy.

Weryfikuje pacjentki na podstawie "zasobności portfela" to samo dotyczy ich rozpoznawania - w gabinecie prywatnym owszem tak w szpitalu juz "nie rozpoznaje" zwłaszcza jak u ciężarnej pojawiają się problemy.

'ludzki' człowiek, dobry specjalista. Polecam!

'ludzki' człowiek, dobry specjalista. Polecam!

Do doktora trafiłam ze względu na większość dobrych opinii z tej strony i nie zawiodłam się. Doktor prowadził moją pierwszą ciążę od samego początku do zakończenia połogu. Jestem bardzo zadowolona, miałam zlecane wszystkie niezbędne badania i byłam spokojna mając świadomość dobrej fachowej opieki. Szczerze polecam!

Poznałam doktora 6 lat temu. Wcześniej leczyłam się u doktora Krystiana Bloka ( ojca Radosława), który był wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Doktor Radosław jest profesionalistą. Posiada wielką wiedzę i przede wszystkim praktykę lekarską w klinice, gdzie minie operował. Jest życzliwy, miły i bardzo delikatny. Jak wcześniej wsponmiałam miałam pewne problemy i jestem z opieki bardzo zadowolona, tym bardziej , że po 5-ciu latach po operacji wszystko jest w porządku. Poleciłam doktora wielu koleżankom, i nie spotkałam się jeszcze z opinią , żeby któraś była niezadowolona. Wręcz przeciwnie po wizycie dziękują mi za polecenie właśnie tego lekarza.POLECAM!!!