dr n. med. Radosław Boniecki

Urolog

Bardzo dobry fachowiec, wybitny specjalista, lekarz z prawdziwym powołaniem. Człowiek potrafiący pomóc i dać nadzieję. Godny polecenia .

Godny polecenia .

lekarz raczej bez nadmiernego zapału lekarskiego. Odniosłem wrażenie że idzie po najmniejszej linii oporu zbytnio się nie wysila. Nie przejmuje się losem pacjenta. Mało pomocny, wyniosły nie angażuje się w pomoc ludzką choremu. Nie przedstawia inicjatywy w ułatwianiu kontaktów miedzy chorym a lekarzem. Często nie obecny na dyżurze, praca w godzinach popołudniowych to nieprzyjemny obowiązek dla niego. Raczej nie polecam.

Bardzo dobry lekarz leczy mojego męża od 4lat. Uratował mu życie jesteśmy za to wdzięczni .Jest godny polecenia .

Świetny lekarz, z dużym poczuciem humoru,dzięki panu doktorowi mój syn otrzymał szybką i fachową pomoc .Wdzięczna matka pacjęta.

U dr. Bonieckiego leczę się od roku, nastąpiła znaczna poprawa stanu zdrowia. Wspaniały lekarz, traktujący chorego w wspaniały sposób. Pomimo zawsze licznych pacjentów ma czs na badanie i poinformowanie o sytuacji zdrowotnej. Wzbudza pełne zaufanie. Oby wszyscy lekarze tacy byli!!! z podziękowaniem Józef Grobelny

Oby wszyscy lekarze tacy byli!!!
z podziękowaniem Józef Grobelny