Lekarz, który traktuje pacjenta bardzo całościowo. Po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem. Polecam osobom, które potrzebują szerszej pomocy, niż tylko wypisanie recepty.

Super, bardzo konkretny, uprzejmy, godny polecenia. potrafi w kilku słowach wytłumaczyć istotę choroby.

Bardzo miły i kontaktowy lekarz. Pierwszy lekarz, który nie powiedział,że moje bóle to nerwica. Skierował mnie na konkretne badania i teraz wiem co mi dolega i jak mam się leczyć. No i nie faszeruje pacjenta antybiotykami (no chyba, że już nic innego nie pomaga).POLECAM

miły uprzejmy, kompetentny, godny polecenia. potrafi słuchać pacjenta, tłumaczy chorobę, poświęca czas, nie faszeruje lekami, kieruje na badania. polecam

Udałam się po kilku latach do przychodni i trafiłam na w/w lekarza. Nie zbadał ciśnienia, nie osłuchał, nie spytał o dolegliwości, tylko wypisał receptę na chorobę już stwierdzoną w prywatnych gabinetach. Pomyślałam, że rodzinny lekarz powinien przynajmniej spytać jak się pacjent czuje. A mam 60 lat.

Bardzo fajny, miły i jednocześnie kompetentny lekarz radiolog. Rzadko się spotyka lekarza, który ma takie partnerskie podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Bardzo kompetentny i sympatyczny. Godny zaufania i polecenia.

Bardzo kompetentny i sympatyczny.
Godny zaufania i polecenia.

Niezwykle kompetentny młody lekarz.

Niezwykle kompetentny młody lekarz.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Toruń"?

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA WOJSKOWA W TORUNIU
DĄBROWSKIEGO