lek. dent. Radosław Dąbrowski

Fantastyczny lekarz z powołania. Wyrywanie zębów to czysta przyjemność. Bezbolesne usuwanie nawet górnej 8. Tłumaczy krok po kroku, delikatny. NAJLEPSZY na POMORZU.

Napiszę krótko, mam 46 lat i dopiero niedawno trafiłam przypadkiem do dr Dąbrowskiego, miałam dużo szczęścia! Ale warto było czekać tak długo, to stomatolog IDEALNY pod każdym względem. Jestem pełna podziwu i szacunku. Szczerze polecam Ania

Niestety mam spore problemy z zębami i dentyści to lekarze, których odwiedzam najczęściej. Ale teraz moge z radością powiedziec, że znalazłam swojego specjaliste i nie zamienie na żadnego innego. :) Co tu dużo mówić: to lekarz z powołania; profesjonalny, uprzejmy, z ogromnym wyczuciem i najwazniejsze! Zęby są odbudowane idealnie! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z efektów po wizycie u dentysty. Mam nadzieję, że zostanie już zawsze w Trójmieście i ja i moja rodzina będziemy mogli zawsze nawiedzać pana Dąbrowskiego w razie potrzeby:)