dr n. med. Radosław Mądry

Ginekolog onkolog

1,5

Nie polecam! Wizyta na NFZ bardzo mnie rozczarowała brak czasu na dokładnym wytłumaczeniu problemu. Pobranie cytologii Pan doktor poinformował mnie że wynik będzie za 3 tyg,telefonicznie można się dowiedzieć jaki jest i gdyby był zły to podejść z wynikiem do gabinetu. Wynik niestety okazał się zły i samo podejście do gabinetu i wypisanie recepty kosztowało mnie 200 zł za 2 minuty w gabinecie mimo że leczenie było rozpoczęte na NFZ. Zdecydowałam się na wizytę u innego ginekologa i okazało się że nadżerkę którą miałam to ślepy by zauważył dziwię się ...

Zdecydowałam się na wizytę u innego ginekologa i okazało się że nadżerkę którą miałam to ślepy by zauważył dziwię się że docent to przeoczył ?Porażka

Lekarz nieprofesjonalny, z góry traktuje pacjentki i w ogóle nie tłumaczy jak leczyć chorobę. Z gabinetu niestety wyszłam rozczarowana i zażenowana.