Dr Maj jest bardzo profesjonalny i uprzejmy. Wykonal swietna prace i z pewnoscia znowu skorzystam z jego uslug. Dr Maj posiada ogromna wiedze i w szybkim czasie przeprowadzil zabieg. Rowniez wytlumaczyl wszystkie aspekty krok po kroku oraz okreslil pilnosc leczenia poszczegolnych zebow. Polece Dr Maja kazdej z osob szukajacego dentysty!

To wspaniały lekarz,perfekcyjny. Mam zrobione piękne zęby. Oceniam leczenie i pracę pana doktora na bardzo dobrą. Drogo ale warto. Poza tym p.Doktor jest bardzo miły i delikatny.Polecam wszystkim !!!!

To wspaniały lekarz,perfekcyjny.
Mam zrobione piękne zęby.
Oceniam leczenie i pracę pana doktora na bardzo dobrą. Drogo ale warto.
Poza tym p.Doktor jest bardzo miły i delikatny.Polecam wszystkim !!!!

Chodzę do niego już od ponad 5 lat i mam pełne zaufanie do jego pracy, zresztą stan mojego uzębienia określam na bdb. Średni koszt za plombę bez znieczulenia to 100zł(prywatnie). Jedyne co mnie denerwuje to, że się czeka 10-30min ponad umówioną godzinę ale to chyba wszędzie tak bo ciężko z tygodniowym wyprzedzeniem przewidzieć jak będzie, można natomiast zadzwonić wcześniej i się dowiedzieć ile trzeba będzie czekać. Polecam wszystkim!

Jestem zadowolony, zero stresu, zero bólu, podejście profesjonalne, cena wysoka, ale czuję się tam pewnie i swobodnie. Zwykłe wypełnienie to koszt 150 zł, chyba jest podobnie w innych gabinetach. Sprzęt wysoka klasa, zdjęcia RTG na miejscu co jest podstawą dobrego leczenia. Jeśli nie masz kasy to nie idź. Ja mimo wszystko polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Radka. Zero stresu, zero bulu, sumienna i bardzo dokladna praca. Polecam

Mimo początkowej niepewności zdecydowałam się na leczenie i nie żałuję, naprawde warto poświęcić trochę czasu i pieniędzy dla takiego wspaniałego efektu.

Lekarz bardzo kompetentny,leczy zeby bez bólu niestety bardzo drogi

Lekarz bardzo kompetentny,leczy zeby bez bólu niestety bardzo drogi

Świetny lekarz!Dokładny ,przemily trochę drogi ale za to bardzo przystojny ;)zdecydowanie POLECAM!!!!

Jest przemiły i bardzo dokładny a dla mnie jest to najważniejsze leczył mi kilka zębów i robił korony efety warte ceny i czasu

Moje dziecko akceptuje tylko tego lekarza i spokojnie -bez płaczu siada na fotelu.polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Dąbrowa Górnicza"?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza