dr n. med. Radosław Manowiec

Neurochirurg

Wspaniały lekarz i dobry specjalista. Operował córkę 2 razy z bardzo dobrym skutkiem. Opieka bardzo dobra. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy i służy pomocą i dobrym słowem. Lekarz godny polecenia!!!!!!!

Wspaniały lekarz. Zarówno w gabinecie prywatnym jak i na oddziale interesuje się pacjentem. Mnie przed 5 laty operował guz w kanale rdzenia. szybko doszedłem do siebie i do dnia dzisiejszego dolegliwości się nie powtórzyły, co chyba świadczy o dobrym, dokładnym usunięcia tego guza. Poleciłem go wszystkim znajomym i nie słyszałem aby ktoś nie był z tego zadowolony. Wdzięczny pacjent z Łosic, Andrzej M.

Wspaniały lekarz.
Wdzięczny pacjent z Łosic, Andrzej M.

Miły i owszem, uśmiechnięty też ale mało rzeczowy. Obiecuje przyspieszenie operacji (aby zapisać się na następną wizytę) a później mówi, że jego oddział jest w remoncie i daje karteczkę z adresem swojego kolegi i każe jechać. Przy tym bardzo uśmiechnięty. Ale co mi po uśmiechu jak boli??? Nie polecam

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Pomimo tego że nie był moim prowadzacym na odziale,potrafił udzielić inforamcji rzetelenie i na temat i zainteresować sie stanem pacjenta.Mozna polecić Pana Dr.gdyż naprawdę traktuje pacjenta bardzo życzliwie,jednocześnie wspaniały fachowiec.

Dużo mówi, mało robi czyli nie operuje samodzielnie wogóle. Brak wiedzy i doświadczenia, oby nigdy nie trafić na takiego neurochirurga. Jeśli szukacie lekarza,który potrzyma was za rękę , a w tym czasie zgłębi wasz stan majątkowy to polecam, jesli szukacie fachowca to TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA!!!!

Polecam wszystkim , znakomity specjalista !!!

Polecam wszystkim , znakomity specjalista !!!

Niezwykle kompetentny, dokładnie wypytał od objawy i przebieg choroby, żonę, samochód, dom w którym mieszkam a nawet niezawahał się spytać odochody. Na wszystko poświęcił dużo czasu. Zalecił oczywiście kolejną wizytę. Na pytanie o operację udzielił odpowiedzi, że tak ale nie on tylko kolega. Specjalista do niczego.

Lekarz z powołania. Wnikliwy,pomocny, opiekuńczy i bardzo dokładny. Polecam wszystkim!!! Iwona J.

Iwona J.

po prostu najlepszy. Cierpliwy, uprzejmy, dokładnie tłumaczy istotę choroby, przebieg zabiegu i rehabilitacji.