dr n. med. Radosław Motkowski

Immunolog, Pediatra

Bardzo kompetentny i konkretny. Poświęca tyle czasu ile wymaga tego sytuacja - nie za mało i nie za dużo. Przeprowadza dokładny wywiad. Skuteczny. Dokładnie wyjaśnia zależności. Wszystko co nam powiedział sprawdziło się. Zalecana terapia konkretna i skuteczna. Do tego pozostawia dokładną notatkę i szczegółowe dyspozycje dzięki czemu można w pełni skorzystać z ogromu wiedzy jaką bezapelacyjnie posiada. Na pewno skorzystam z usług pana doktora jeszcze nie raz

Polecam! Polecam pana doktora całym sercem. Kompetentny, uprzejmy, oddany małym pacjentom. Mam do niego pełne zaufanie. Kilkakrotnie pomógł mojemu synkowi, gdy inni lekarze tylko "gdybali" i rozkładali ręce. A przy tym jest bardzo sympatyczny i ma świetny kontakt nie tylko z dzieckiem ale także rodzicem.

Pan Dr leczy moje dziecko już 5 lat i jestem bardzo zadowolona z opieki. Pełen profesjonalizm - zawsze trafna diagnoza, super podejście do małego pacjenta i czasami zdenerowowanego rodzica. Jest bardzo dobrym specjalistą - moim zdaniem najlepszym pediatrą w Białymstoku. Wiem co piszę bo z racji wykonywanej pracy znam wielu lekarzy. Z pełną odpowidzialnością polecam!

Z pełną odpowidzialnością polecam!

Wcześniej leczyłam z mężem u Pana doktora swoje dzieci, ponieważ wydawał mi się super dokładny i kompetenty, a poza tym był stosunkowo sympatyczny, jednak w trakcie kilku wizyt moje zdanie zaczęło się zmieniać i więcej do niego nie pójdę, nie polecam

Słaby, przerost formy nad treścią. jest dość miły na wizycie, ale ja oprócz tego oczekuję skutecznego leczenia mojego dziecka. nie polecam

Jest to pierwszy lekarz, który podszedł profesjonalnie do leczenia mojej córki. Do tej pory wszyscy pozostawiali nas samym sobie. On nas prowadzi, robi wszystkie potrzebne badania - specjalistyczne. Mogę z czystym sumieniem go polecić. W końcu czuję, że ktoś mi pomaga znaleźć przyczynę choroby a nie tylko leczyć nas antybiotykami. POLECAM GORĄCO

Fanatstyczny lekarz, godny polecenia. Leczę dzieci od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Kompletnie niezgadzam sie z opinią że jest bufonowaty. Jest sympatyczny, konkretny, pewny swoich zaleceń i tak jak pisza pozostałe osoby daleki od przypisywania antybiotyków, leczy każdym innym sposobem a antybiotki są dla niego ostatecznością. Polecam w 100%.

Jestem bardzo zadowolona, nie jest bufonowaty, tylko jak trzeba, to mówi rodzicom wprost. A to nie o to chodzi, by pediatra był miły dla rodzicow i leczyl efektownie silnymi antybiotykami. Dr motkowski nie nadużywa lekow, stawia na budowanie odporności dziecka - jest dodatkowo immunologiem. Za to dla dzieci jest bardzo ciepły, cierpliwy, ma dobry kontakt. Pelne zaufanie

Dr Motkowski prowadzi moje dziecko od 4 lat-wielokrotnie wyratował nas przed pobytem w szpitalu, jest daleki od podawania antybiotyków "na wyrost", stara się wykorzystać wszystkie inne dostępne metody. Bardzo kompetentny, tłumaczy wszystko bardzo wyczerpująco-naprawdę godny polecenia. Czasami tylko ciężko umówić się z nim na wizytę domową-nie ma zbyt wiele wolnego czasu...

Dużo gada mało robi, raczej nie polecam, poza tym jest trochę bufonowaty

Dużo gada mało robi, raczej nie polecam, poza tym jest trochę bufonowaty