lekarz Radosław Mycek

Chirurg dziecięcy

Rzeczowy lekarz, odpowiada na pytania rodzica i wszystko wyjaśnił. Może wydawać się nie uprzejmy ale bardzo nam pomgol .

Ten Pan jest gburowaty, opryskliwy. Rozmowę zaczyna od tego, że się przyszło niepotrzebnie. Może to fachowiec, ale w kontakcie z żywym pacjentem oczekuje się więcej niż orzeczenia "stan bez cech zagrożenia życia".

Zdecydowanie lekarz mógłby popracować nad podejściem do pacjenta. Jest po prostu niemiły. Miałam wrażenie, że chce nas zbyć. W ogóle nie tłumaczył co się dzieje, gdy spytałam, odpowiadał niemiło. Zaczęłam mieć wyrzuty sumienia że przyszłam z dzieckiem i "zawracam mu tyłek". Nie wybrała bym się do tego specjalisty ponownie.

Konkretny i rzeczowy. Pan doktor odpowiada na każde pytanie rodzica i naprawdę dba o pacjentów na oddziale. Ja polecam.

Bardzo miły, uprzejmy Pan doktor, zajmował się moim dzieckiem, a po wszystkim dokładnie wyjaśnił jak dalej postępować a efekty były natychmiastowe- trafna diagnoza- dziękuję.

Doktor wydeje się być osobą, która szybko mówi, gwałtowanie się porusza, może sprawiać wrażenie mało uprzejmego. Po pobycie córki na oddziale chirurgii dziecięcej mogę śmiało napisać: uważny, zaangażowany, chętny do pomocy. Szczerze polecam.

Nie polecam!Byłam z synem u niego,robi wszystko byle jak najszybciej pozbyć się pacjenta a do tego strasznie niesympatyczny.Nawet nie wysłuchał powodów dla których przyjechaliśmy i tak naprawde nic nam nie powiedział.

decydując się na NFZ z tym lekarzem przygotuj się na nieprzyjemności z jego strony.obrażony,że pracuje.

Bardzo mi pomógł. Po zabiegau mam małą rane a dzięki niemu wyszłam szybko i szybko doszłam do zdrowia

Nie polecam tego lekarza przyjmując na NFZ jest nie uprzejmy.

Nie polecam tego lekarza przyjmując na NFZ jest nie uprzejmy.