Radosław Nadzikiewicz

3,5
3,3
3,2
3,3

Młody ale bardzo kompetentny lekarz. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze co mi, jako pacjentce pozwoliło się skupić na problemie. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnił, narysował, zbadał i sprawdził ( dotyczy stopy), skierował na inne badania potrzebne do operacji. Serdecznie polecam spotkanie z tak miłym i znającym się na sprawie młodym człowiekiem. Życzę wielu zawodowych sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy

Specjalista na 100%!!! Młody fantastyczny ortopeda. Kilka lat temu pomógł mi odzyskac sprawność.Po ponad roku bólu i nieudanego leczenia(łokieć tenisisty) u specjalisty w Belgii,wystarczyły dwie wizyty i od tamtej pory jestem jak nowonarodzona. Lekarz profesjonalny i z pasją. Polecam wszystkim.

Na pierwszej wizycie od razu zastrzyki z kwasu w kolano, po trzech miesiącach miałem normalnie funkconowac, przyjąłem 7 zastrzyków i dalej jest tak samo,a nawet niewiem czy gorzej, poświęca około 7min na pacjenta, szkoda zachodu u niego, napomneze do dziś minęło 5 miesięcy

Młody człowiek bez etyki zawodowej. Zastrzyki z kwasu hialuronowego aplikowane każdemu niezgodnie z jakimikolwiek zasadami. Nawet po kilka przy jednej wizycie- jedno kolano 6 zastrzyków jednorazowo x 300zł= 1800zł. Temat dla rzecznika odpowiedzialności zawodowej.

Super lekarz. Co ważne podczas wizyty wyjaśniał wszystko czego nie byłam pewna. Sam też przeprowadził dokładny wywiad i profesjonalnie się mną zajął. Po upadku dokuczało mi kolano. Dzięki pomocy doktora Nadzikiewicza wszystko wróciło do normy. Oby wiecej takich lekarzy. polecam

co ciekawe - na rożnych portalach wiednieje jedna pozytywna opinia o Panu Nadzikiewiczu, opisywany problem jest taki sam, osoba w podpisie za każdym razem inna, ale data dodania komentarza ta sama. Pan Doktor przyjął 5 pacjentów jednego dnia z tą sama dolegliwością i wszyscy go w tym samym dniu chwalili. Od tamtej pory już nikt się pozytywnie nie wypowiedział.