lek. dent. Radosław Namięta

Całe życie bałam się stomatologa ale od kiedy chodzę do Pana doktora ten strach mija...leczeń bezbolesne...uprzejmość...dokładność i rewelacyjne podejście do pacjenta....polecam z całego serca

Rewelacyjny lekarz,jeszcze się z takim nie spotkałam, perfekcja pod każdym względem. leczenie przebiega bezboleśnie i dokładnie. Dzisiaj pierwszy raz byłam u doktora,strasznie się bałam ale nie potrzebnie, od teraz to mój lekarz :-)

Leczę się u pana doktora od paru m-cy, ale po długiej, kilkunastoletniej przerwie spowodowanej ogromnym strachem przed robieniem czegokolwiek z zębami. Już wiem, że nie pójdę do żadnego innego lekarza! Jest profesjonalny, kompetentny, ma bardzo dobre podejście do pacjenta (i panikary, jak ja). Strach minął. Byłam też u niego z córką i myślę, że po tych wizytach nie będzie miała takiej dentofobii, jak ja po wizytach u "dentystki" w dzieciństwie. POLECAM KAŻDEMU.

Rewelacyjny fachura ,bardzo skrupulatny i dokładny a przy tym bardzo fajny gość. Dużym plusem jest to ,że sporo zabiegów można u Niego wykonać bezpłatnie w ramach NFZ. Także jako człowiek sprawia , że chciałoby się zaprosić Go na piwo.

sprawia , że chciałoby się zaprosić Go na piwo.

Zgadza się, dr. Namięta to profesjonalista. U niego wyrwanie zęba tyle boli, co u innego samo borowanie. Minusem jest to, że na kolejną wizytę trzeba czekać 3-4 tygodnie, ale biorąc pod uwagę, że kompetentny lekarz zawsze ma takie wielkie obłożenie, to trzeba zrozumieć tak długą kolejkę. Osobiście polecam go innym i nikt jeszcze nie powiedział, że mu źle doradziłem.

od ponad roku leczę się u dr.Namięty i nie zamienię go na żadnego innego lekarza. Jestem straszna panikarą jeśli chodzi o dentystę, przy tym lekarzu jest lepiej. Przyjął mnie jak byłam w ciąży,wykazał się dużą delikatnością. Na wizytę często trzeba czekać miesiąc, ale warto. Cała rodzina sie u niego leczy

Jestem pacjentką dr Namięty od 13 lat. Dla mnie jest profesjonalistą pod każdym względem. Leczenie nie jest tanie, ale uważam, że pieniądze wydane u tego stomatologa to dobra inwestycja. Jeśli ktoś nie lubi chodzić często do dentysty - to polecam tego lekarza - zęby zrobione raz a na długie lata. Polecam.

polecam, naprawde dentysta z właściwym podejściem do pacjenta.

polecam, naprawde dentysta z właściwym podejściem do pacjenta.

Jedyny dentysta, który ma właściwe podejście do pacjentki histeryczki (to ja), cierpliwość i tolerancję dla nieprzewidzianych zachowań. Po wielu doświadczenich z legnickimi dentystami - rzeźnikami (pozwolę sobie nie komentować dalej)wraszcie mam normalnego stomatologa. Jedyna wadą jest wykańczająca człowieka skrupulatnośc w leczeniu.

Pan doktor jest profesionalistą, wrażliwy przy pracy - uważa żeby nie sprawiać bółu i co najważnejsze - leczenie daje trwałe skutki, nie trzeba nic poprawiać i zęby przez niego leczone wygłądają estetycznie i naturalnie. Mam także dobre doświadczenie z pracą protetyczną [wstawianie mostka]. Naprawdę polecam - ceny też nie są wygórowane.