lek. dent. Radosław Pawłowski

Świetny dentysta - rzeczy niemożliwych dokonuje od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać:) Dodałbym jeszcze jedną gwiazdkę za poczucie humoru - kilka razy prawie wyplułem ssawkę.

Kocham tego lekarza...wyleczył nie tylko moje zęby, ale też mój paniczny lęk ... jak psycholog. A przy tym nie zrujnował mnie finansowo...

Stomatolog z prawdziwego zdarzenia: rzetelny, delikatny,pacjent siedząc na fotelu ma świadomość, że nie stanie mu się krzywda a zabieg zostanie wykonany idealnie

Fantastyczny lekarz. Szczególnie polecam osobom, które boją się dentysty, a też tym, którzy poprzez swoje zaniedbania, bardziej się wstydzą niż boją - naprawdę, pełen profesjonalizm i zero moralizatorstwa. Leczy nawet takie zęby, które inni dentyści skazali na unicestwienie - wyrywa jedynie w ostateczności. Dentystę takiego jak doktor Pawłowski naprawdę z przyjemnością się odwiedza.

Nie znam lepszego stomatologa. Rewelacyjny fachowiec, przemiły człowiek. Teraz bez najmniejszych obaw chodzę do dentysty, bo wiem, że u Pana Doktora żaden zabieg nie boli i jest fachowo wykonany

Zawsze obawiałam się wizyt u dentysty, a do Pana doktora chodzę przez najmniejszego lęku. Świetny specjalista i mega symaptyczny człowiek

Skala 5 to za mało dla Pana doktora Pawłowskiego. Kompetentny, miły, uprzejmy, a przede wszystkim wspaniały fachowiec!!!

Dr Pawłowski to jedyny stomatolog, który wzbudził moje zaufanie. Kompetentny fachowiec, tłumaczy sposób wykonywanego zabiegu. Pacjent czuje się w jego rękach pewnie i bezpiecznie

Świetny stomatolog, kompetentny, uprzejmy i godny aufania fachowiec.

Świetny stomatolog, kompetentny, uprzejmy i godny aufania fachowiec.

Świetny specjalista z rewelacyjny podejściem do pacjenta. Jedyny stomatolog, któremu ufam