dr n. med. Radosław Piotrowicz

Chirurg naczyniowy

W przeszłości pracowałem w Klinice Chirurgii Ogólnej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy, następnie w Klinice Chirurgii Naczyniowej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy . Obecnie pracuję w Oddziale Klinicznym Chirurgii Naczyniowej 10 Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Od roku 1999 wykonuję badania ultrasonografii doplerowskiej naczyń krwionośnych które w większości przypadków są wystarczającymi do kwalifikacji do zabiegów operacyjnych i skleroterapii. Na co dzień zajmuję się diagnostyką, leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym niedokrwienia kończyn dolnych i górnych, tętniaków aorty brzusznej i tętnic obwodowych oraz zwężeń tętnic szyjnych (szczególnie zwężeń powodujących objawy neurologiczne), skleroterapią układu żył powierzchownych oraz leczeniem zakrzepicy żylnej.

Znajomość języków obcych:
angielski, rosyjski

Pan Doktor wykonał badanie dopplerowskie układu żylnego kończyn ,rzeczowo wyjaśnił mi wynik badania .Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości .Cała wizyta w super atmosferze ,polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora !! Uprzejmość ,kompetencja i zrozumienie !!!