dr Radosław Różycki

Okulista

3,6
3,6

Mam 68 lat i ciągle jeszcze chcę i muszę być aktywny zawodowo. Niestety, z powodu opadających powiek (połowa źrenicy przysłonięta) coraz trudniej było mi wystarczająco intensywnie pracować. Zamglony obraz (okulary nie pomagały), suche oko, pieczenie, częste zapalenie spojówek, wieczorami konieczność poszukiwania przysłowiowych zapałek do podpierania powiek. A co robić przy prowadzeniu samochodu? - tu podciąganie łuków brwiowych palcami nie wchodzi przecież w rachubę. Konsultacje neurologiczne i jakaś chemia (bez powodzenia), próba miasteniczna, wizyty w różnych klinikach, także plastycznych. W końcu MAVIT i Dr Radosław Różycki. Wywiad, badanie, błyskawiczna diagnoza i sugestia zabiegu chirurgicznego. Wystarczy skrócenie mięśni dźwigaczy powiek. Operacja zupełnie bezbolesna. Jednak przez pierwsze trzy tygodnie po zabiegu dyskomfort zmniejsza się dość powoli, wrażenie obcego ciała w oku powoli ustępuje - wewnętrzne szwy muszą się zupełnie rozpuścić. Po trzech miesiącach dwoje oczu odzyskało pełną sprawność. Są szeroko otwarte, nic nie przesłania źrenicy, mogę intensywnie pracować, wzrok nie męczy się przy prowadzeniu samochodu. Moi najbliżsi mówią, że odmłodniałem. O takich lekarzach jak Pan dr Różycki marzymy, kiedy przychodzi do kontaktu z medycyną. Wspaniały człowiek, życzliwy i budzący zaufanie lekarz, znakomity specjalista. Panie doktorze! Wielki szacunek, wielkie podziękowania - dziękuję, dziękuję, dziękuję.

Wspaniały Lekarz!Wspominam swoją operację kanalika łzowego w Szpitalu na Szaserów przed ośmiu laty-bez komplikacji wróciłam do pracy.Wyjaśnił na czym polega zabieg,skonsultował z laryngologiem i prosił o pozytywne nastawienie do operacji.Życzliwy,ciepły a jednocześnie dystyngowany.Cieszę się,że znów oddam swe oczy Panu Doktorowi .....tym razem w celu zoperowania zaćmy

Doktor Różycki to specjalista przez wielkie S!!!! Miałam u niego w klinice MML operację kanalików łzowych. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz miły i uprzejmy z ogromną wiedzą i doświadczeniem, po zabiegu miły personel na bloku. SUPER!

Ciasno w poczekalni, a klinika bardzo sie reklamuje. Gabinet lekarski duży ale słabo wyposażony. Bardzo duzo pacjentów więc też tłok. Trudno zapiać sie na wizyte, odległe terminy.

mała poczekalnie, dużo obiecywania, przy przewlekłych komplikacjach i nawrót choroby brak pomocy. koszmar. nie polecam. nie odbierają telefonów.