lekarz Radosław Rusinek

A ja jestem jego pacjentką od 30 lat i leczy wszystkich moich przyjaciół i przyjaciół przyjaciół itd... teraz również moje dorosłe dzieci i polecam wszystkim, którzy boją się wizyt u stomatologa. U niego na fotelu można spać. Rewelacja. Uratuje każdy ząb. Leczenie to poezja. Odrestauruje nawet pierwotny kształt zęba. Leczenie zębów to jego pasja. Przyjmie zawsze, jesli jest taka potrzeba. Polecam gorąco)))

Leczę się u doktora Rusinka od 15 lat. Jestem panikarą, boli mnie byle dotknięcie i nie nadążam z leczeniem zębów. Doktor Rusinek jest najcierpliwszym i najspokojniejszym lekarzem na świecie. Wytrzymuje wszystkie marudzenia i jęki. Jeśli się poprosi - bez gadania daje tyle znieczulenia ile trzeba. Nie jeden raz przyjmował mnie z nagłym bólem o 21 wieczorem. Jest delikatny i kompetentny. Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy mają za sobą traumatyczne przejścia u innych dentystów. Jest jedynym dentystą, któremu pozwalam dotknąć się do moich zębów i dziąseł.

To bardzo miły , uczciwy i dobry człowiek ! Taki normalny gość ! Polecam każdemu kto ma złe wspomnienia i doświadczenia z wizyt u innych stomatologów . Profesjonalny w każdym calu ! A wizyta w gabinecie to jak odwiedziny starego dobrego znajomego . Plecam z czystym sumieniem , nie znam takiego drugiego lekarza !

Super facet - byłam zdecydowana usunąć ząb! ponieważ leczony u innego lekarza męczył mnie bólem od grudnia. Pan Doktor Radosław Rusinek nie tylko podniósł mnie na duchu i odwiódł od tej decyzji, lecz w krótkim czasie znalazł prawdziwą przyczynę bólu.

byłem zapisany na zabiegi pod narkozą bo panika. Przekonał mnie ,że nie boli.zreperował 18 sztuk ,3 mosty.super. Ja totalna panika -bywało że ZASYPIAłEM NA FOTELU W TRAKCIE ZABIEGU!!!! Nigdy nie pozwolę dotknąc moich ust nikomu innemu!!!SZACUN!!!!

Wspaniały lekarz. Bezbolesne leczenie. Polecam wszystkim leczenie u pana Doktora.