lekarz Radosław Siejkowskilekarz Radosław Siejkowski - zdjęcie profilowe

lekarz Radosław Siejkowski

Specjalista ginekologii i położnictwa zajmujący się leczeniem niepłodności. Od wielu lat pracuje w jednym z wiodących ośrodków zapłodnienia pozaustrojowego. Jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dzięki jego wiedzy i doświadczeniu wiele par doczekało się upragnionego potomstwa.

Uzyskałam kompleksową poradę lekarską, której od długiego czasu nie byli w stanie udzielić mi inni lekarze. Pan Doktor ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentkami - wszystko szczegółowo wyjaśnia. Nie lekceważy żadnego pytania. Polecam

Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizm,szczere zaangażowanie w to co robi, uprzejmy do pacjentek. Takich jak on potrzeba więcej!! Gorąco polecam i będę polecała. Z profesjonalnym podejściem. Jeszcze raz gorąco polecam.

Wizyta przebiegla w milej i przyjaznej atmosferze, bez stresu, pan doktor zacheca do zadawania pytan i na wszystkie chetnie i dokladnie odpowiada, badanie jest delikatne i profesjonalne.

Mily, wspaniały, mądry, doświadczony i profesjonalny lekarz. Ma ogromną wiedzę! Z uwagą słucha, uspokaja. Jest delikatny i skuteczny. Gorąco polecam, bo takich lekarzy ze świecą dziś szukać...

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław