Specjalista ginekologii i położnictwa zajmujący się leczeniem niepłodności. Od wielu lat pracuje w jednym z wiodących ośrodków zapłodnienia pozaustrojowego. Jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dzięki jego wiedzy i doświadczeniu wiele par doczekało się upragnionego potomstwa.

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.

Przechodząc z rąk do rąk różnych lekarzy w końcu trafiłam w dobre ręce. Dowiedziałam się na jednej wizycie w Ginemedice dużo więcej niż przez ostatni rok u wielu innych specjalistów. Zdecydowanie polecam kobietom, które planują ciążę.

Uzyskałam kompleksową poradę lekarską, której od długiego czasu nie byli w stanie udzielić mi inni lekarze. Pan Doktor ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentkami - wszystko szczegółowo wyjaśnia. Nie lekceważy żadnego pytania. Polecam

Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizm,szczere zaangażowanie w to co robi, uprzejmy do pacjentek. Takich jak on potrzeba więcej!! Gorąco polecam i będę polecała. Z profesjonalnym podejściem. Jeszcze raz gorąco polecam.

Wizyta przebiegla w milej i przyjaznej atmosferze, bez stresu, pan doktor zacheca do zadawania pytan i na wszystkie chetnie i dokladnie odpowiada, badanie jest delikatne i profesjonalne.

Mily, wspaniały, mądry, doświadczony i profesjonalny lekarz. Ma ogromną wiedzę! Z uwagą słucha, uspokaja. Jest delikatny i skuteczny. Gorąco polecam, bo takich lekarzy ze świecą dziś szukać...

Widzę, że nie jestem pierwszą pacjentką Pana Doktora z Ginemedica :) Super lekarz, świetne podejście, polecam wszystkim paniom. Warto być pacjentką tak dobrego lekarza.

Super podejście do pacjentki, szczegółowe wyjaśnienia, poświęca odpowiednią ilość czasu na wizytę. Delikatny i subtelny lekarz. Specjalista, do tego uprzejmy i bardzo oddany. Gorąco polecam!

Lekarz bardzo delikatny, uprzejmy z ogromną wiedza. Widać zainteresowanie,a nie przedmiotowe traktowanie. Poświęca odpowiednią ilość czasu, słucha i wszystko szczegółowo tłumaczy.

U Pana Doktora miałam okazję leczyć się w Ginemedica. Jestem bardzo zadowolona z wizyt jak również efektów i przebiegu leczenia.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław