Zostałam przyjęta na cito - poza kolejnością - z powodu bólu zęba. Nigdy nie spodziewałam się, że z własnej i nieprzymuszonej woli zostanę u Pana Doktora dłużej , niż na jedną wizytę. Wyleczyłam wszystko bez bólu, a z wizyty na wizytę przychodziłam z mniejszym stresem i paniką. Bardzo dziękuję za cierpliwość i profesjonalizm. Gorąco polecam !

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Wszystko wyjaśni wraz z podaniem kosztu przed leczeniem. Tłumaczy co będzie robił. Gabinet świeci czystością i nowym wyposażeniem. Na końcu wizyty otrzymałam paragon. Ceny naprawdę niewysokie w stosunku do konkurencji. Za standardowe leczenie zęba z wypełnieniem cena wynosi od 100 do 150 zł. Polecam!

Polecam!

Bardzo sympatyczny, kompetentny, pelen cierpliwosci i niedrooogi pan Doktor. Goraco polecam Maria

Jestem zadowolony. Leczenie kanałowe u tego lekarza w pełni profesjonalne. Bez komplikacji. Polecam.

jestem po kompleksowym leczenie u tego lekarza tj. parę wypełnień, jedno leczenie kanałowe plus usuwanie kamienia i piaskowanie. Jestem bardzo zadowolona . Mogę śmiało polecić.

LEKARZ BARDZO KOMPETENTNY I UPRZJMY. gODNY POLECENIA.

LEKARZ BARDZO KOMPETENTNY I UPRZJMY. gODNY POLECENIA.

Jestem 2 tygodnie po usunięciu ósemki. Sam zabieg raczej łatwy nie był, ale też ta moja ósemka chyba najłatwiejsza nie była. W czasie wizyty nic nie bolało. Gojenie też przebiega dobrze. Polecam.

Zdecydowanie odradzam!! miałam robione 4 korony(1 i 2) po roku czasu zaczeły sie komplikacje które szanowny Pan Doktor uważał, za normalne i w ogole sie tym nie przejmował. Na zdjeciach wychodziły zmiany przy korzeniu, ale uważał że to się "zrośnie". Obecnie po odwiedzeniu 3 klinik w celu potwierdzenia diagnozy mam do wymiany wszstkie 4 zęby i wiele wiele skomplikowanych "zabiegów" łącznie z operacją plastyczną dziąseł koszt ok. 13 tys. --> ODRADZAM

OK. Leczenie szybkie, bez bólu, bez komplikacji. Warto.

OK. Leczenie szybkie, bez bólu, bez komplikacji. Warto.

Ja również polecam. zgadzam się z poprzednią opinią.

Ja również polecam. zgadzam się z poprzednią opinią.