lek. dent. Radosław Siwiec

Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Długo szukałam dobrego dentysty, dr Siwca mogę polecić każdemu. Bardzo delikatny, cierpliwy, miły, wszystko wyjaśni, leczenie zębów prawie bezstresowe:-). Nie zamierzam zmieniać.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Wszystko wyjaśni wraz z podaniem kosztu przed leczeniem. Tłumaczy co będzie robił. Gabinet świeci czystością i nowym wyposażeniem. Na końcu wizyty otrzymałam paragon. Ceny naprawdę niewysokie w stosunku do konkurencji. Za standardowe leczenie zęba z wypełnieniem cena wynosi od 100 do 150 zł. Polecam!

Polecam!

Jestem po usunięciu ósemki u pana doktora Siwca. Bardzo się bałam ponieważ znajomi mnie trochę nastraszyli że to ciężki zabieg. Mimo że nie było tej ósemki prawie widać pan doktor poradził sobie doskonale. Nic nie bolało. No i przede wszystkim spokój i opanowanie lekarza to jego plus.

Bardzo sympatyczny, kompetentny, pelen cierpliwosci i niedrooogi pan Doktor. Goraco polecam Maria

Jestem 2 tygodnie po usunięciu ósemki. Sam zabieg raczej łatwy nie był, ale też ta moja ósemka chyba najłatwiejsza nie była. W czasie wizyty nic nie bolało. Gojenie też przebiega dobrze. Polecam.

Miałem złamane w wyniku upadku 2 przednie jedynki. Doktor wzmocnił je jekimiś wsadami do korzenia i zrobił mi mi koronki porcelanowe.Bez bólu. I przede wszystkim szybko.Również polecam. Szczęsliwy pacjent

Panicznie bałam się wizyt stomatologicznych aż do momentu gdy ktoś polecił mi doktora Siwca. Powoli przestaję się bać dzięki spokojowi pana doktora. jestem bardzo zadowalona i polecam

Bardzo polecam Pana doktora. Zajmuje się moimi ząbkami od kilku lat i jak na razie wszystko jest super.Osoby którym poleciłam też były bardzo zadowolone.

jestem po kompleksowym leczenie u tego lekarza tj. parę wypełnień, jedno leczenie kanałowe plus usuwanie kamienia i piaskowanie. Jestem bardzo zadowolona . Mogę śmiało polecić.

Jestem zadowolony. Leczenie kanałowe u tego lekarza w pełni profesjonalne. Bez komplikacji. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza