Godny polecenia. Miły,uprzejmy zna się na rzeczy. Wzbudza zaufanie,bije od doktorka życzliwość,spokój, interesuje się swoimi pacjentami,dzięki niemu człowiek czuje się bezpieczniejszy z operował mi brzydką nóżkę znikły mi te paskudne wypukłe żyły które przez wiele lat krępowaly i stresowaly mnie!!! Aby więcej takich lekarzy z powołania było.....

Pełen profesjonalizm. Jest bardzo konkretny i rzeczowy, poza tym miły i wzbudza sympatię. Serdecznie Polecam !

Serdecznie Polecam !

Bardzo uprzejmy i sympatyczny chirurg interesujący się swoimi pacjentami bardzo dobrze wykonuje zabiegi szczególnie żył .Doktor godny polecenia.

Wspaniały chirurg, godny najwyższego zaufania, uprzejmy i spokojny. Odnosi się wrażenie, że to, co jest możliwe z perspektywy zawodu lekarza oraz mocy ludzkiej zrobi dla pacjenta. Zarówno prywatnie, jak i w szpitalu potrafi okazać troskę i zainteresowanie. Życzę wszystkim pacjentom takich lekarzy!

Nie ma lepszego lekarza w rejonie na problemy z żylakami... Wspaniały lekarz - profesjonalne podejście i widoczne efekty leczenia to cechy, które go charakteryzują. Ponadto jest bardzo uprzejmy, cierpliwy i godny zaufania. Poświęca sporo czasu i każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie. Polecam serdecznie.

Emanujący spokój od niego wzbudza zaufanie.W szpitalu interesuje się swoimi pacjentami ,dzięki czemu można poczuć się bezpiecznie.Super lekarz i świetny specjalista.Szczerze polecam pan doktor robi piękne nogi!:)

polecam -właściwy człowiek na właściwym miejscu-kompetentny, życzliwy i profesjonalny

Wspaniały lekarz, profesjonalista,bardzo życzliwy i tak długo mogłabym wymieniać. Podzielam wcześniejsze opinie. pacjentka

pacjentka

Nic dodać nic ująć do pierwszego komentarza.

Nic dodać nic ująć do pierwszego komentarza.

dzięki niemu mój ojciec zmarł na sepsę!!!!!!!!

dzięki niemu mój ojciec zmarł na sepsę!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Turek"?

Medix centrum medyczne, Poradnia Chirurgiczna "prima med" Turek ul. Folwarczna 1
ks. Florczaka 3
Poradnia Chirurgiczna Ogólna s.c
Folwarczna 1
ks. Florczaka 3
Koło

Dariusz Janiak

Chirurg ogólny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Opieki Zdrowotnej nad Kobietą i Rodziną "EVA" s.c.
GORZELNIANA 1

os. Miranda 10