lekarz Radosław Stempin

Dr. Radosław Stępień Mickiewicza 31 Ja niestety nie jestem zadowolona. Wizyta trwała może 3 minuty. Nie zostałam nawet zapytana jakie leki brałam ,kiedy ból się nasila ,nic. Po 3 minutach ,w poczekalni dostałam tylko kartkę , że w razie bólu mam smarować plecy maścią 😳. Maścią? Brałam najsilniejsze leki przeciwbólowe jakie są od lekarza rodzinnego (Olfen Duo,Skudexa,Nimesil ,czopki Diclak ) i tak nie mogłam wstać i siusiałam pod siebie a Pan Doktor każe smarować plecy maścią i ćwiczyć w domu z ulotki .Rozumiem , że maść pomoże mi bardziej niż ...

Dr. Radosław Stępień
Mickiewicza 31

Ja niestety nie jestem zadowolona. Wizyta trwała może 3 minuty. Nie zostałam nawet zapytana jakie leki brałam ,kiedy ból się nasila ,nic. Po 3 minutach ,w poczekalni dostałam tylko kartkę , że w razie bólu mam smarować plecy maścią 😳. Maścią? Brałam najsilniejsze leki przeciwbólowe jakie są od lekarza rodzinnego (Olfen Duo,Skudexa,Nimesil ,czopki Diclak ) i tak nie mogłam wstać i siusiałam pod siebie a Pan Doktor każe smarować plecy maścią i ćwiczyć w domu z ulotki .Rozumiem , że maść pomoże mi bardziej niż te wszystkie tabletki które brałam. Wizyta w poradni na ulicy Mickiewicza 31 . Natalia Hartung

Byłem na NFZ, bardzo dobre wrażenia. Pan Doktor bardzo sprawnie i profesjonalnie zdiagnozował problem oraz kompleksowo wytłumaczył sposób leczenia. Gorąco polecam.

Lekarz o dwóch obliczach: z prywatnego gabinetu-jak najbardziej kompetentny (prowadził mojego męża); z gabinetu NFZ (byłam ja) - niezainteresowany. Wizyta w ramach NFZ była bardzo zdawkowa, a ja potraktowana przedmiotowo. Żadnych zgłębionych wskazań i chęci pomocy medycznej. Zalecenia: fizjoterapia - ma ją zapisać lekarz rodzinny! Wskazane przez dra Stempina - leczenie farmakologiczne - przepisane silne leki przeciwbólowe! Wnioski lekarza: brak wskazań do kolejnej wizyty u specjalisty ortopedy. Gratuluję panie doktorze - opanował Pan do perfekcji przyjmowanie tak odmiennych i skrajnych postaw wobec pacjentów. Wszystko ma swój koniec!

bardzo kompetentny,wie co dolega i jak pomoc jetem bardzo wdzieczna za udzielona pomoc,polecam kazdemu kto ma problem zdrowotny

Wspaniały lekarz, bardzo dobry fachowiec, bezinteresowny. Godny polecenia. Po operacji w marcu tego roku - jednoprzedziałowa endoprotezoplastyka kolana rewelacja. Wcześniej w marcu 2016 miałam operację 2 kolana w Klinice im. Degi na 28 Czerwca i do dzisiaj nie zginam nogi w zadawalającym stopniu, nie mogę schodzić ze schodów itp, nadal noga boli.

Mam problem z kolanem pan doktor.R.Stempin bardzo dokładnie mnie zbadał.Żeby się dostać do niego trzeba stac o 5 rano w kolejce .Gdy pierwszy raz byłam na wizycie i byłam 5.30 miałam 20 numerek myslałam ze mnie nie przyjmie ale się zgodził zachował się super fakt ze jest małomówny ale jest świetny i kocha swoją prace jest super i bardzo dobry doktor.

Lekarz niesłychanie kompetentny, konkretny, uczciwy!!! Cechuje go wyjątkowa zdolność wysłuchania pacjenta, rzetelność przeprowadzonego badania,BEZINTERESOWNOŚĆ, uprzejmość poszanowanie dla godności pacjenta i delikatność w sposobie bycia wobec niego,jego poczucia wstydu czy trudności. Spojrzenie wybitnie specjalistyczne, bez wchodzenia w szczegóły ogólnego stanu zdrowia, poza rzetelnym sprawdzeniem jesgo stanu przed operacją i przygotowaniem pacjenta do niej

Lekarz niesłychanie kompetentny, konkretny, uczciwy!!!

"Nie ten żył długo,kto liczne miał lata, lecz ten,kto zrobił wiele dobrego dla swiata".Adam Naruszewicz Jestem po dwóch operacjach u p.dr R.Stempina,który swoją wiedzą,kompetencją i najnowszymi metodami stara się pomóc kazdemu pacjentowi.Obydwa zabiegi miały pozytywny przebieg i zadowalający efekt końcowy.Zaznaczam,ze chory pod opieką dr R.Stempina ma poczucie bezpieczeństwa,profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej operatora.Jestem b.wdzięczna p.dr za pomyślne przeprowadzenie zabiegów Krystyna z cieszyńskiego.

"Nie ten żył długo,kto liczne miał lata,
lecz ten,kto zrobił wiele dobrego dla swiata".Adam Naruszewicz

poważne autorytety z kliniki ortopedycznej nie zakwalifikowały mnie do operacji zwyrodniałych stawow biodrowych z założeniem endoprotezy metodą kapoplastyki(wiek) Dr Radek Stempin po obejrzeniu zdjęcia rtg szyjki i główki kości udowej stwierdził dobre uwapnienie kości , brak osteoporozy i zoperował oba stawy biodrowe metodą kapoplastyki (lewy 2008 prawy 2011)z dobrym skutkiem -dobry, zdecydowany kompetentny operator serdeczne dzięki casimirus poznań e mail kazimro@gmail.com

Wizyta trwała 4 minuty.Pokazałem wniki rezonansu kregosłupa i biodra.Nieprzecaytał-tylko rzucił okiem i spytal co mnie boli.Nie słuchajac mojej wypoeiedzi kazał polzyć sie na kozetce .Po manipulacji moimi nogami , napisal recepte-czopki i skierowanie do rechabikitacji.Szczegoly wyjasni siostra w rejestracji.Na moje pytanie o rozpoznanie-odpowiedział; zyrodnienie kręgosłupa.Wyszedłem, o bolu łokcia nie wspominając.Tak się traktuje starcow/79 lat/w Poznaniu