lekarz Radosław Świętochowski

Chirurg ogólny

Swietny lekaz poswieca duzo czasu pacientowi duzo tlumaczy opowiada wszystkie dolegliwosci na zasadzie medycyny ale w zrozumialy dla pacjeta sposob przemily godny polecenia proponujacy alternatywne wyjscia z sytuacji polecam na 1000/

Miła profesjonalna wizyta.Lekarz odpowie na wszystkie pytania i udzieli fachowej pomocy.Bardzo polecam.Irena

Trafiłam na Szpitalny Oddział Ratunkowy z Babcią, która nie była w stanie ustać na nogach. Lekarz rodzinny dał skierowanie na Oddział do Szpitala z podejrzeniem zakrzepicy. Lekarzem dyżurującym był Chirurg Radosław Świętochowski, który odnosił się do pacjęta jak za czasów PRL "Pokaże, która noga" - bez oglądzin, bez przebadania dotykowego Babcia została skierowana na USG. Na szczęście skrzepów nie było. Neurolog i Ortopeda stwierdzili, że coś jest wyczuwalnego pod kolanem, ale to sprawa Chirurga, z ich strony nie ma powodów do zmartwień. Jendak Panu chirugowi wystarczyło, że nie ma skrzepów. Nie ważne, że Babcia wyła z bólu, że przyjechała do Szpitala ze skierowaniem na Oddział. Lakarz powiedział, że to nie jego problem, odesłał do DOMU i powiedział, by przyjść z kolejnym skierowaniem od lekarza rodzinnego. No tak najlepiej, żeby lekarz rodzinny tym razem wypisał wszystkie schorzenia jakie książka chorób posiada... Zignorował pozostałych lekarzy mówiąc "to niech oni Panią leczą". BYŁAM W SZOKU, co za znieczulica. Nie polecam tego Pana na SORze, stracone 6h czekania na pomoc...

Wyjątkowy lekarz i człowiek, takich lekarzy powinno być znacznie więcej. Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi i wzbudza zaufanie. Lekarz godny polecenia.

Wspaniały lekarz i człowiek,miły,wzbudzający zaufanie,można normalnie porozmawiać.Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi i interesuje się nim.Polecam bardzo dr. Szkoda,że takich lekarzy jest mało...

Szkoda,że takich lekarzy jest mało...

kompetentny wzbudzajacy zaufanie,polecam kazdemu choremu,swietny lekarz.

kompetentny wzbudzajacy zaufanie,polecam kazdemu choremu,swietny lekarz.

Nie mam słów uznania.Wspaniały człowiek.Pomimo,że młody bardzo dobry fachowiec.

Nie mam słów uznania.Wspaniały człowiek.Pomimo,że młody bardzo dobry fachowiec.

Leżałam na oddziale chirurgicznym z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego. Dr mnie przyjmował do szpitala.Wystawił dobrą diagnoza i zastosował skuteczne leczenie. Wszystko tłumaczył, po operacji sprawdzał jak się czuję. Bardzo polecam dr i oddział chirurgiczny.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

dr
Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12