dr Radosław Szelc

Świetny lekarz dużo tłumaczy i rozmawia badanie profesjonalne. Świetny do prowadzenia ciąży i nie tylko polecam !

zwykły bufon nie polecam wizyta u niego to zenada w szpitalu na oddziale udaje że cię nie widzi powinien lwczyć krowy a nie ludzi

zwykły bufon nie polecam wizyta u niego to zenada
w szpitalu na oddziale udaje że cię nie widzi
powinien lwczyć krowy a nie ludzi

Bardzo nieuprzejmy. Nie wiem, skąd tyle o nim dobrych opinii. Ja mam wrażenie, że on jest miły tylko dla kobiet w ciąży lub już mających dzieci. Mnie potraktował bardzo obcesowo. Poszłam do niego kontrolnie, w końcu takie są niby zalecenia, że KAŻDA kobieta powinna minimum raz w roku się zbadać. Każda, czyli dziewica, "stara panna" także. Usłyszałam, że on nie wie po co w takim razie przyszłam, skoro nic się nie dzieje. Na moje, że jestem dziewicą stwierdził: No zobaczymy, czy pani mnie tu nie oszukuje. Nie zrobił mi cytologii, bo po co. Na moje obawy związane z guzem piersi uznał, że najlepszą metodą na ustrzeżenie się jest (uwaga, tutaj najnowsze, niepowtarzalne odkrycie naukowe), rodzenie dzieci, bo wtedy piersi pracują. Większej bzdury w życiu nie słyszałam. Ciekawe dlaczego moja znajoma posiadająca 3 dzieci zachorowała na raka piersi?

Bardzo cenię pana doktora za jego podejście do pacjenta. Każda wizyta u poprzednich lekarzy była dla mnie wielkim stresem, jednak przez przypadek trafiłam do doktora Marinkovićia i nie manienie go na żadnego innego. Jest bardzo dobrym fachowcem, zna się na tym co robi, jest uprzejmy, szczery, umie podejść do pacjenta w każdej sprawie w tej złej i tej dobrej.

Bardzo cenię pana doktora za jego podejście do pacjenta. Każda wizyta u
poprzednich lekarzy była dla mnie wielkim stresem, jednak przez przypadek
trafiłam do doktora Marinkovićia i nie manienie go na żadnego innego. Jest
bardzo dobrym fachowcem, zna się na tym co robi, jest uprzejmy, szczery,
umie podejść do pacjenta w każdej sprawie w tej złej i tej dobrej.

Bardzo miły i kulturalny człowiek jako lekarz jest kompetentny,rzeczowy, uprzejmy .Poświęca czas pacjętkom do skutku.

Witam ja byłam pare lat temu. Chciałabym się dowiedzieć gdzie teraz pan doktor przyjmuje na NFZ? Prosze o odpowiedz

wspaniały lekarz , bardzo sympatyczny . Naprawde polecam ;)

wspaniały lekarz , bardzo sympatyczny .
Naprawde polecam ;)

Całe badanie przebiegło bez zarzutu, świetnie tłumaczy problem, a gdy go nie ma po prostu mile uspokaja. Nie bez powodu wybrał swój zawód, bo doskonale się w tym odnajduje.

Bardzo dobra opieka, kompleksowe badania, pełna informacja na temat stanu zdrowia, zawsze można zadzwonić i zapytac o rade. Lekarz, który naprawde rozumie kobiety.

Jest świetny-naprawdę polecam! Mimo młodego wieku wzbudza zaufanie,dopiero go poznałam a po wizycie czułam jak byśmy byli znajomymi od lat, cudowna atmosfera podczas wizyty. To jest lekarz z powołania. Polecam