Bardzo cenię pana doktora za jego podejście do pacjenta. Każda wizyta u poprzednich lekarzy była dla mnie wielkim stresem, jednak przez przypadek trafiłam do doktora Marinkovićia i nie manienie go na żadnego innego. Jest bardzo dobrym fachowcem, zna się na tym co robi, jest uprzejmy, szczery, umie podejść do pacjenta w każdej sprawie w tej złej i tej dobrej.

Bardzo cenię pana doktora za jego podejście do pacjenta. Każda wizyta u
poprzednich lekarzy była dla mnie wielkim stresem, jednak przez przypadek
trafiłam do doktora Marinkovićia i nie manienie go na żadnego innego. Jest
bardzo dobrym fachowcem, zna się na tym co robi, jest uprzejmy, szczery,
umie podejść do pacjenta w każdej sprawie w tej złej i tej dobrej.

Całe badanie przebiegło bez zarzutu, świetnie tłumaczy problem, a gdy go nie ma po prostu mile uspokaja. Nie bez powodu wybrał swój zawód, bo doskonale się w tym odnajduje.

Witam ja byłam pare lat temu. Chciałabym się dowiedzieć gdzie teraz pan doktor przyjmuje na NFZ? Prosze o odpowiedz

Bardzo miły i kulturalny człowiek jako lekarz jest kompetentny,rzeczowy, uprzejmy .Poświęca czas pacjętkom do skutku.

Jest świetny-naprawdę polecam! Mimo młodego wieku wzbudza zaufanie,dopiero go poznałam a po wizycie czułam jak byśmy byli znajomymi od lat, cudowna atmosfera podczas wizyty. To jest lekarz z powołania. Polecam

wspaniały lekarz , bardzo sympatyczny . Naprawde polecam ;)

wspaniały lekarz , bardzo sympatyczny .
Naprawde polecam ;)

Bardzo dobra opieka, kompleksowe badania, pełna informacja na temat stanu zdrowia, zawsze można zadzwonić i zapytac o rade. Lekarz, który naprawde rozumie kobiety.

Świetny lekarz! Potrafi niezwykle pocieszyć i stworzyć super atmosferę! Kompetentny i niezwykle uprzejmy. Szczerze polecam i oby więcej takich lekarzy!

Fantastyczny lekarz, potrafiący stworzyć możliwie swobodną atmosferę przy jakże intymnych badaniach. Szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Toruń"?

Fałata 92c/44

Sławomir Koch