lekarz Rafael Gniadek

Jak najbardziej polecam! Wszystko wytłumaczy - jeżeli pacjenka zapyta. Kieruje na badania, aby dokładnie sprawdzić maleństwo. Polecam każdej pacjentce w ciąży lub z problemem zajscia w ciążę.

Polecam każdej pacjentce w ciąży lub z problemem zajscia w ciążę.

beznadzejny maszyna do zarabiania pieniedzy wysyla na badanie bez podstawne zero poswiecenia czasu bardzo duzo osob i potem nieogarnia odradzm!!!!!!!!!!!!!1

Kilka lat hodował mi 2 torbiele po 5 cm, lecząc pigułkami antykoncepcyjnymi.Poszłam do innego lekarza,który od razu wypisał skierowanie na operacyjne ich usunięcie,tłumacząc,że skoro tyle czasu trwa leczenie i torbiele się nie zasuszyły (czy coś w tym stylu-nie pamiętam) to już dawno powinnam być operowana. Poza tym pan doktor zlecając mi zrobienie markerów nowotworowych skierował mnie do Invicty, w której sam pracuje (kasa kasa kasa)na prywatne badanie, zamiast poinformować, iż takie samo badanie mogę zrobić bezpłatnie w swojej przychodni. Naciągacz i tyle. I zawsze się spóźnia :p

I zawsze się spóźnia :p

to naprawdę dobry lekarz prowadzi już moja 2 - gą ciąże i jestem napradę zadowolona z jego kompetencji i doświadczenia

Zgadzam się z niektórymi pacjentkami odnośnie tego jak dr Gniadek podchodzi do naszego czasu, min w poczekalni to 45min, a lekarz jest niepomocny, o niczym nie pamieta i w ogóle jest zakręcony, jestem skłonna stwierdzić, ze wiecej rozmawia z pracownicami recepcji niż z pacjentką...

po badaniu genetycznym, podczas którego małe nie chciało odwrócić się i pokazać karku (Gniadek chciał go do tego sprowokować szturchając mi macicę główicą USG, wiedząc, że pierwszą ciążę poroniłam), po paru dniach miałam krwawienie. Lekarz, do którego z tym poszłam, powiedział, że najprawdopodoniej zrobił mi się krwiak, a jak się napięłam to puścił i stąd krwawienie... w domyśle krwiak zrobił się po tym szturchaniu głowicą. Muszę jednak przyznać, że badanie genetyczne robił dokłądnie i rzetelnie, choć w pośpiechu. Ale przeszkadzało mi, że jest zakręcony i chaotyczny, nie wszystkie pacjentki traktuje ...

Muszę jednak przyznać, że badanie genetyczne robił dokłądnie i rzetelnie, choć w pośpiechu. Ale przeszkadzało mi, że jest zakręcony i chaotyczny, nie wszystkie pacjentki traktuje równo (potrafi zbagatelizować i olać problem, a potrafi zlecać dodatkowe badania na NFZ). Ja nie miałam z nim dobrych doświadczeń

BADANIA PRENATALNE-NFZ. BARDZO MIŁY I RZETELNY LEKARZ. TROSZECZKĘ SPÓŹNIONY ALE POŚWIĘCIŁ WYSTARCZAJĄCO DUŻO CZASU , ŻEBYM DOKŁADNIE DOWIEDZIAŁA SIĘ O MOJEJ ISTOTCE:-) SKIEROWAŁ NA ECHO SERCA ,KONTROLNIE. JAK NAJBARDZIEJ POLECAM!!

Świetny lekarz, specjalista znający się na tym, co robi. Polecam!

Świetny lekarz, specjalista znający się na tym, co robi. Polecam!

lekarz na pewno kompetentny, ale bywa trochę nie uprzejmy i niesłowny.Na usg umawia na telefon, jednakże nie odbiera połączeń. Zawsze daje pacjentce do zrozumienia, ze się spieszy. Rozumiem , że ma wiele pacjentek( z pewnością dlatego, że jest dobrym lekarzem) ale płacąc za wizytę prywatną nie chcę być traktowana przedmiotowo i mieć wrażenie, że panu doktorowi przeszkadzam.

Bardzo dobry lekarz, dokładny tylko troszeczkę roztrzepany co może niektórym osobom przeszkadzać, ja osobiście już się do tego przyzwyczaiłam, ogólnie polecam:-))