lekarz Rafael Gniadek

3,9
3,4
3,6
3,1

Kilka lat hodował mi 2 torbiele po 5 cm, lecząc pigułkami antykoncepcyjnymi.Poszłam do innego lekarza,który od razu wypisał skierowanie na operacyjne ich usunięcie,tłumacząc,że skoro tyle czasu trwa leczenie i torbiele się nie zasuszyły (czy coś w tym stylu-nie pamiętam) to już dawno powinnam być operowana. Poza tym pan doktor zlecając mi zrobienie markerów nowotworowych skierował mnie do Invicty, w której sam pracuje (kasa kasa kasa)na prywatne badanie, zamiast poinformować, iż takie samo badanie mogę zrobić bezpłatnie w swojej przychodni. Naciągacz i tyle. I zawsze się spóźnia :p

I zawsze się spóźnia :p

Poleciłam już wielu znajomym tego lekarza i wszystkie kontynuują u niego wizyty. Właśnie prowadzi moją drugą ciążę. Pierwsza była zagrożona i dzięki temu lekarzowi mam teraz ślicznego 3-letniego synka :) O jego fachowości niech też świadczy fakt, iż do niego są zawsze kolejki pacjentek, podczas gdy do innych są pustki. Trzeba mieć jedynie do niego cierpliwość, bo czasami ma się wrażenie, że się bardzo spieszy. Ale jak się go zaczyna pytać to odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania i wtedy wizyta się przedłuża ;) I pamięta pacjentki :)

I pamięta pacjentki :)

po badaniu genetycznym, podczas którego małe nie chciało odwrócić się i pokazać karku (Gniadek chciał go do tego sprowokować szturchając mi macicę główicą USG, wiedząc, że pierwszą ciążę poroniłam), po paru dniach miałam krwawienie. Lekarz, do którego z tym poszłam, powiedział, że najprawdopodoniej zrobił mi się krwiak, a jak się napięłam to puścił i stąd krwawienie... w domyśle krwiak zrobił się po tym szturchaniu głowicą. Muszę jednak przyznać, że badanie genetyczne robił dokłądnie i rzetelnie, choć w pośpiechu. Ale przeszkadzało mi, że jest zakręcony i chaotyczny, nie wszystkie pacjentki traktuje ...

Muszę jednak przyznać, że badanie genetyczne robił dokłądnie i rzetelnie, choć w pośpiechu. Ale przeszkadzało mi, że jest zakręcony i chaotyczny, nie wszystkie pacjentki traktuje równo (potrafi zbagatelizować i olać problem, a potrafi zlecać dodatkowe badania na NFZ). Ja nie miałam z nim dobrych doświadczeń

to naprawdę dobry lekarz prowadzi już moja 2 - gą ciąże i jestem napradę zadowolona z jego kompetencji i doświadczenia

beznadzejny maszyna do zarabiania pieniedzy wysyla na badanie bez podstawne zero poswiecenia czasu bardzo duzo osob i potem nieogarnia odradzm!!!!!!!!!!!!!1

Moim zdaniem pan doktor Rafael Gniadek jest bardzo dobrym lekarzem, chodzę do niego już od dłuższego czasu. Bardzo mi się podoba, że nie bagatelizuje problemów pacjentki, jest typem lekarza, który woli "dmuchać na zimne". Niestety zdarza się często, że wyznaczona godzina wizyty się opóźnia. Uważam, że jest osobą kompetentną i godną polecenia.

lekarz na pewno kompetentny, ale bywa trochę nie uprzejmy i niesłowny.Na usg umawia na telefon, jednakże nie odbiera połączeń. Zawsze daje pacjentce do zrozumienia, ze się spieszy. Rozumiem , że ma wiele pacjentek( z pewnością dlatego, że jest dobrym lekarzem) ale płacąc za wizytę prywatną nie chcę być traktowana przedmiotowo i mieć wrażenie, że panu doktorowi przeszkadzam.

BADANIA PRENATALNE-NFZ. BARDZO MIŁY I RZETELNY LEKARZ. TROSZECZKĘ SPÓŹNIONY ALE POŚWIĘCIŁ WYSTARCZAJĄCO DUŻO CZASU , ŻEBYM DOKŁADNIE DOWIEDZIAŁA SIĘ O MOJEJ ISTOTCE:-) SKIEROWAŁ NA ECHO SERCA ,KONTROLNIE. JAK NAJBARDZIEJ POLECAM!!

Świetny lekarz, specjalista znający się na tym, co robi. Polecam!

Świetny lekarz, specjalista znający się na tym, co robi. Polecam!

Prowadził moją pierwszą ciąże i szczerze mówiąc drugiej bym mu nie powierzyła. nie wykrył zwęrzenia miednicy, co mogło okazac się fatalne w skutkach. czekanie np w 9 miesiącu ciązy kilka godzin na wizytę za którą płacisz nie małe pieniądze nie jest przyjemne. jeżeli ma jakiekolwiek wątpliwości konsultuje się z innymi specjalistami. lekarz w porządku, są gorsi:)