lekarz Rafael Gniadek

świetny diagnosta usg płodu, rzetelny i dokładny w prowadzeniu ciąży, fachowiec w swojej dziedzinie, polecam szczególnie kobietom w ciąży! ja sie nie zawiodłam

Moim zdaniem pan doktor Rafael Gniadek jest bardzo dobrym lekarzem, chodzę do niego już od dłuższego czasu. Bardzo mi się podoba, że nie bagatelizuje problemów pacjentki, jest typem lekarza, który woli "dmuchać na zimne". Niestety zdarza się często, że wyznaczona godzina wizyty się opóźnia. Uważam, że jest osobą kompetentną i godną polecenia.

Prowadził moją pierwszą ciąże i szczerze mówiąc drugiej bym mu nie powierzyła. nie wykrył zwęrzenia miednicy, co mogło okazac się fatalne w skutkach. czekanie np w 9 miesiącu ciązy kilka godzin na wizytę za którą płacisz nie małe pieniądze nie jest przyjemne. jeżeli ma jakiekolwiek wątpliwości konsultuje się z innymi specjalistami. lekarz w porządku, są gorsi:)

Poleciłam już wielu znajomym tego lekarza i wszystkie kontynuują u niego wizyty. Właśnie prowadzi moją drugą ciążę. Pierwsza była zagrożona i dzięki temu lekarzowi mam teraz ślicznego 3-letniego synka :) O jego fachowości niech też świadczy fakt, iż do niego są zawsze kolejki pacjentek, podczas gdy do innych są pustki. Trzeba mieć jedynie do niego cierpliwość, bo czasami ma się wrażenie, że się bardzo spieszy. Ale jak się go zaczyna pytać to odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania i wtedy wizyta się przedłuża ;) I pamięta pacjentki :)

I pamięta pacjentki :)

Lekarz, ktory nie szanuje czasu pacjentki. Placi sie za wizyte, ale nigdy nie wchodzi sie do gabinetu na czas, a sam lekarz na wejsciu mowi, ze dzisiaj musi szybko badac, bo jest spozniony. Za kazdym razem jest sie u niego anonimowa osoba, pomimo kontynuacji wizyt. Wrazie wystepowania problemow odsyla do innego specjalisty.