lekarz Rafał Balicki

Naprawdę polecam tego dentystę. Lecze się u niego już prawie 15 lat, ma niesamowite podejście zarówno do młodszych pacjentów, jak i do starszych. Wyrozumiały, zwraca uwagę na reakcję pacjenta podczas wizyty, stara się uspokoić czy na chwilę przerywa, aby mieć czas na "złapanie oddechu". Co szczególnie ważne dla takich osób jak ja (bojących się dentystów)

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam w Piotrkowie,rewelacyjne podejscie do pacjenta,cena za wizyte również nie była wygórowana w porównaniu do innych.

Rewelacyjny, profesjonalny dentysta i bardzo miły i sympatyczny człowiek. Lecze u niego zeby od lat, polecam wszystkim znajomym i rodzinie. Pokonał moj lek przed dentystami.