lek. dent. Rafał Bator

BARDZO DOBRY STOMATOLOG. KOMPETENTNY, DOKLADNY, UPRZEJMY. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.......................

Zdecydowanie polecam wszystkim. Również osobom które do tej pory omijał gabinet dentystyczny szerokim łukiem. Pan doktor spokojnie i rzeczowo wyjaśnia problem, wszelkie zabiegi są całkowicie bezbolesne a i robi wszystko tak żeby dentystyczny histeryk nie widział narzędzi:) Dla mnie nr 1 w mieście. Poza tym w nagłych sytuacjach zawsze potrzebujacego gdzieś wciśnie w grafik i pomoże.

Nigdy nie spotkałam tak profesjonalnego stomatologa:) Jest cudowny... na każdą wizytę idę z uśmiechem a nie jak dawniej z przerażeniem:) jak dla mnie najlepszy specjalista jakiego znam:) szkoda że taki trafia się raz na 100 lat... ale cieszmy się wszyscy że jest tak wspaniała osoba w Zduńskiej Woli :)

bardzo fachowo podchodzi do rzeczy jestem zadowolony z uslug nie to co inni z łaski swojej...polecam

bardzo dobry lekarz syn bal sie dentysty dzieki niemu przestal sie bac i codzi do niego z usmiechem polecam jak najbardziej!!!

bardzo dobry stomatolog"!!!!!!!!!!!!!!!mlody i doswiadczony!!!!!!!!!!niejeden starszy fachowiec moglby sie od niego nauczyc ,niesamowicie spokojny i potrafi dotrzec do pacjenta,bardzo duzo uwagi poswieca pacjentowi,kompetentny i dla mnie nr 1 w zdunskiej woli i okolicach.

Bardzo dobry stomatolog! Polecam go teraz każdemu!

Bardzo dobry stomatolog! Polecam go teraz każdemu!

super dentysta balam sie isc do dentysty przez 30 lat a Pan doktor przekonal mnie do leczenia jest bardzo profesjonalny i super delikany nic nie bola zabiegi bardzo dobrze wyposazony gabinet nowoczesne instrumenty polecam goraco nie ma na co czekac 30 lat czas dzialac teraz

Ten stomatolog nie wzbudził zupełnie mojego zaufania, potraktował mnie przedmiotowo i skasował jak za "zboże". Moim zdaniem wogóle nie słucha co się do niego mówi, jest przemądrzały i arogancki, nie polecam.

gorąco polecam, nigdy się nie zawiodłem , w nagłych przypadkach działa bez wcześniejszego umawiania, nr 1 w Zduńskiej Woli

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zduńska Wola"?

Przychodnia
Władysława Jagiełły 23