lekarz Rafał Betcher

Najlepszy ginekolog w całym mieście wszystko dokładnie tłumaczy,w czasie wizyty nie zaznałam żadnego dyskomfortu. Od razu zlecił wszystkie niezbędne badania. Naprawdę byłam w szoku że istnieje taki ginekolog i to jeszcze w Częstochowie

Trafiłam do Dr 5 lat temu tydz przed narodzinami mojej córeczki gdzie zostałam wypisana ze szpitala w mojej miejscowości mimo to że odeszły mi kilka dni wcześniej wody płodowe. Szukaliśmy z mężem jakiegoś dobrego lekarza oczywiście z dala od naszej miejscowości bo leżąc 5 dni w szpitalu każdy lekarz mówił coś innego i tak trafiłam do dr. Dr. Betcher zrobił USG badania i na ,,sygnale" ze skierowaniem od razu pojechałam do Matki Polki do Łodzi tam urodziłam zdrową córeczkę. Do dnia dzisiejszego jestem pacjentka dr. Betchera przez te 5 lat miałam zabieg nadżerki stosunkowo tanio do sum jakie są u innych lekarzy,i nie narzekam na jakieś powikłania czy nadmierną ilość tabletek. Obecnie jestem w ciąży drugi raz ciąże prowadzi pan Dr. nie uważam aby naprawdę narzucał mi jakieś rzeczy na l4 poszłam kiedy naprawdę sama stwierdziłam ze mam dość pracy i mąż kręcił nosem że powinnam odpoczywać,tabletki standard żelazo i witaminy z pierwszą córką też brałam a ciąże prowadził inny lekarz. Ja osobiście polecam Pana Dr. są gorsi rzeźnicy albo po prostu jeszcze na takich nie trafiłyście i dlatego tak piszecie no ale wolność słowa :)

ABY SIĘ USPOKOIĆ PO PIERWSZEJ WIZYCIE I DIAGNOZIE U BETCHERA POJECHAŁAM DO SŁYNNEGO PROF.NA ŚLĄSK.POSTAWIŁ TĄ SAMĄ DIAGNOZĘ,ZBADAŁ RĘKAWICAMI FOLIOWYMI I WZIĄŁ DWA RAZY TYLE ZA WIZYTĘ.BARDZO DŁUGO BYŁAM PACJENTKĄ I BYŁAM ZADOWOLONA Z JEGO USŁUG I PROFESJONALIZMU,PRZESZKADZAŁA MI JEDYNIE OBECNOŚĆ POŁOŻNEJ PODCZAS BADANIA,Z TEGO TYLKO POWODU ZREZYGNOWAŁAM Z TEGO GABINETU.

Jestem zadowolona z wizyty. Pojechałam na usg 4d. I myślę że przed rozwiązaniem wybierzemy się z mężem jeszcze raz. Ja polecam. Nie każdy lekarz to cedzak. Ja uważam że nie to jest ważne. I absolutnie nie straszył mnie żadną ciążą zagrożoną jak to pisały niektóre dziewczyny.

Doskonały lekarz!. Mam problemy z zajście w ciąży -na pierwszej wizycie Doktor postawił diagnozę zlecił badania(które jak się później okazało ,potwierdziły jego diagnozę)dostałam lekarstwa a po trzecie wizycie już byłam po zabiegu który ma umożliwić mi zajście w ciąże, Super Działa błyskawicznie!!! Konkretny tłumaczy wszystko co robi prowadzi dobrą dokumentację, I koszt wizyty jest ok . A ja zaczynam się starać o fasolkę.

Przez dlugi okres czasu chodzilam do niego i bylam naprawde zadowolona. Robil badania, z problemami tez sobie radzil ale... nigdy bym do niego nie poszla bedac w ciazy. Mam kolezanki ktore chodzily do niego kiedy byly w ciazy i nie polecaly. Kazda jedna miala ciaze zagrozona, kazal lezec a co sie okazywalo wszystko bylo w porzadku a jedynie byly faszerowane hormonami czego skutki widac do tej pory, a minelo juz pare lat. Ja zlego slowa o nim nie powiem poniewaz chodzilam do niego co 3 mies. i bylam usatysfakcjonowana. Zawsze usg piersi, co roku cytologia, z niczym nie bylo u niego problemow.

uwazam ze zna sie na pewno na swoim fachu, chodzi do niego cała moja rodzina, nie mam żadnych zastrzeżeń, naprawde polecam

Prowadze druga ciaze u tego lekarza. W pierwszej wykryl zagrozenie i troche spanikowal, zaczal straszyc poronieniem. Potwierdzilam zagrozenie u innego lekarza i tak jak oboje powiedzieli po miesiacu lezenia zagrozenie zniklo. Ciaze donosilam szczesliwie i mam zdrowa coreczke. Teraz jestem w drugiej ciazy, zagrozen nie ma ale wymaga na mnie zebym chodzila co 3 tygodnie na wizyte. Ja i tak chodze tak czesto jak mi na to czas i finanse pozwalaja ale sama kontroluje ruchy dziecka tak jak to kazda kobieta w ciazy powinna robic! Ogolnie koszt 65zl miesiecznie jest dla mnie do zaakceptowania w porownaniu z 150zl u innych lekarzy ktorzy tez chca widziec nas raz w miesiacu. Dodatkowo u tego lekarza nie czeka sie na korytarzu przez 2h jak to bywa u innych. Na wizycie obecna jest polozna ktora rowniez udziela cennych rad. Ja ogolnie jestem zadowolona i wydaje mi sie ze lepiej dmuchac na zimne niz cos przeoczyc.

Jestem pacjentką pana dr Betchera od prawie roku, jestem całkowicie zadowolona z jego usług, miły, kompetentny, rzeczowy, warty polecenia innym. W przypadku polipa nie zaprosił mnie jak 2 poprzednich ginekologów na wycinanie go, a zalecił najpierw kurację antybiotykową, po której zapalenie i polip ustąpiły bez ingerencji chirurgicznej. Zdecydowanie polecam!!!

Polecam doktora każdej osobie która pyta mnie o zdanie.Jest to człowiek o wielkim sercu,a przedewszystkim cierpliwości.Jestem bardzo trudną pacjętką która nie tylko się u niego leczy ale prowadzi też moją drugą ciąże (bliźniaczą).Bardzo boje się o moje maleństwa a jest do mojej dyspozycji 24h.