lekarz Rafał Bieszczanin

Laryngolog, Audiolog

3,5

Byłam na prywatnej wizycie w Cieszynie, bardzo kompetentny, poświęca czas pacjentowi , tłumaczy, proponuje, ostrzega, musze przyznać, ze dawno nie spotkałam tak przemilego i dobrego lekarza a zaznaczam, ze lecze sie tylko prywatnie. Z cała odpowiedzialnością polecam tego lekarza i życzę wszystkim Nam takich lekarzy wiecej ! Pozdrawiam serdecznie, Barbara

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista. Bardzo trafnie zdiagnozował wadę słuchu mojej córki, chociaż inny lekarz mówił, że nie ma żadnej wady. Miły, pomocny, uprzejmy, dokładnie i precyzyjnie wszystko tłumaczy. Poświęca pacjentowi dużo czasu i jest zawsze do dyspozycji. POLECAM!!!

Mniej niż zero!!! Zgłaszam się do lekarza, który przysięgał pomoc ludzią z bardzo silnym bólem ucha i skierowaniem, że jest to pilny przypadek ale oczywiście nie może mnie przyjąć!!! To jest lekarz? Zwykły szczur!!! A prywatnie to z otwartymi rączkami.

lekarz od aparatów słuchowych zdecydowanie tak Jesli chodzi o leczenie schorzeń laryngologicznych nie polecam -błędne diagnozy.