Doktor Bilski jest jedynym lekarzem jakiemu ufam! Nikomu innemu za nic nie powiezylabym opieki nad moim Synkiem gdy byl jeszcze w brzuszku. Lekarz z wielkim doswiadczeniem, z bardzo dobrym podejsciem, z ogromna wiedza. Pan Doktor zrobil dla mej nowej rodziny bardzo duzo. Oprocz wielkiej dbalosci o stan gdy bylam w ciazy, potrafil rowniez nas przerazonych rodzicow wesprzec,podbudowac psychicznie. Panie doktorze uwielbiamy Pana! Jest Pan wspanialym czlowiekiem! Dziekujemy za wszystko! Mam nadzieje, ze kiedys bedziemy w stanie odwdzieczyc sie za Pana dobroc i najlepsza opieke jaka mozna tylko sprawowac! To Pan pierwszy dotknal mojego Synia za co rowniez dziekuje, gdyz jechal Pan do nas w strasznych warunkach pogodowych z urlopu w srodku nocy. Mam nadzieje ze jest Pan swiadomy jak wiele dla nas rodzicow i Dzieci Pan robi! Dziekujemy.. :-)

Wspaniały lekarz!!! Prowadził moją ciążę, był przy porodzie. Jest rzeczowy, bardzo uprzejmy, i przede wszystkim kompetentny. Jego ogromną zaletą jest cierpliwość, której niestety brakuje większości lekarzom. Dr Bilski nie zbywa pacjentki zdawkowymi, często niezrozumiałymi odpowiedziami; dokładnie wszystko tłumaczy. Ponad to podoba mi się u niego poczucie humoru, i to że traktuje pacjentkę po partnersku - a to bardzo pomaga zachować nam zdrowy dystans i nie dać się zwariować.Będąc w ciąży nie mogłam się doczekać wizyty, bo dr Bilski zawsze mnie uspokoił i pocieszył. Dr Bilski stawia na profilaktykę, nie lekceważy żadnych niepokojących objawów. Uważam, że pomoc lekarska, jaką świadczy jest na najwyższym poziomie. Ktoś tu wspomniał o rzekomo brudnej podłodze w gabinecie - bzdura! W gabinecie jest czysto i higienicznie, a przede wszystkim panuje miła atmosfera!

Na doktora trafiłam na oddziale patologii ciązy, przeprowadzał u mnie prowokacje porodu i był super miły i delikatny. Wszystko mi wyjaśnił i pomimo komplikacji przy porodzie niczego się nie bałam. Dużo zrozumienia dla pacjentek kończąc dyżur przyszedł nawet się pożegnać i powiedzieć na jakim etapie porodu jestem i że przekazuje mnie pod opieke innemu lekarzowi. Życzę każdej ciężarnej aby on odbierał jej poród:)

Cudowny lekarz! Kiedy do niego poszłam po raz pierwszy, byłam zrażona do ginekologów przez lekarkę z publicznej przychodni. Tymczasem dr Bilski odpowiedział na wszystkie moje pytania, starał się mnie uspokoić, był bardzo delikatny. Cierpliwie tłumaczył mi to, co mówił i nie używał skomplikowanej terminologii medycznej. Cytologię zrobił bezboleśnie (choć koleżanki mówiły, że to boli, ale one chodzą do innych lekarzy). Poświęcił mi bardzo dużo czasu i nie wykazywał zniecierpliwienia. Lekarz z powołania!

Gorąco polecam dr Bilskiego wszystkim kobietom w ciąży. Bradzo życzliwy, kompetentny, cierpliwy, okazuje duże zainteresownie pacjentce, wszystko dokładnie tłumaczy, w nagłym przypadku przyjmuje pacjentki bez umówienia, odbiera prywatny telefon i stara się pomóc przez telefon. Na oddziale położniczym odwiedza swoje pacjentki i interesuje się ich samopoczuciem.

Świetny lekarz, kompetentny, dociekliwy, niezwykle życzliwy, z naturalnym podejściem do pacjentki. Lekarz z gatunku tych, co to "takich już nie ma". Można mieć pewność że wszystkiego dopatrzy sam z siebie, bez żadnego przypominania. Super.

Dr Bilski jest lekarzem który nie kończy pracy po wyjściu z gabinetu. Moim zdaniem bardzo ważne jest aby mieć z lekarzem stały kontakt a w tym przypadku tak jest. Pani która się wcześniej wypowiadała jest dla mnie conajmniej dziwna albo jest to opinia niedocenionej konkurencji :( przykro czytać takie komentarze kiedy ma sę do lekarza zaufanie potwierdzone długotrwałymi wizytami. A więc doga Pani, szczerze życze aby trafiła Pani do lekarza który sprosta Pani wymaganiom- choć szczerze watpię czy taki wogóle jest- no coż niektórzy tak mają.

Mój pierwszy lekarz, bardzo miły, delikatny, wszystko tłumaczy, pokazuje na monitorze. Gadatliwy, ale na temat, odpowiada na wszystkie pytania, pyta czy mam jakieś niejasności. Pracuje na oddziale, także później jest dobrze mieć przyjazną duszę :) Widać że przejmuje się losem pacjentki. Polecam go wszystkim, a w dodatku dość tani 70 zł za wizytę.

Polecam tego lekarza. Wybitny specjalista a do tego sympatyczny, cierpliwy, życzliwy człowiek.

Doktor Bilski to ciepły człowiek i rzeczowy lekarz. Poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje, odpowiada fachowo- a zarazem w sposób zrozumiały na wszystkie pytania. Mam do niego zaufanie i polecam wszystkim kobietom- tym młodszym i starszym. Szkoda że takich ludzi jak on nie ma wielu, ale może kiedyś..... Agnieszka

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Opole"?

Wojciech Niemczyk

GMW