lek. med. Rafał Chmielewskilek. med. Rafał Chmielewski - zdjęcie profilowe

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem,
chirurgiem głowy i szyi.

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem,
chirurgiem głowy i szyi.

Prowadzę specjalistyczną prywatną praktykę laryngologiczną i pracuję na stanowisku Starszego Asystenta w Klinice Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.

Zajmuję się leczeniem operacyjnym nosa i zatok, migdałków i chrapania.
Wykonuję zabiegi technikami klasycznymi, elektrochirurgii, chirurgii radiofalowej, laserowej i kriochirurgii w szerokim zakresie dziedziny otorynolaryngongologii.

W ambulatorium wykonuję zabiegi w znieczuleniu miejscowym oraz zajmuję się diagnostyką i leczeniem zachowawczym chorób głowy i szyi.

Jestem zadowolona, jedyny laryngolog, który potrafił mi pomóc, od razu zdiagnozował przerost małżowiny nosowej i zaproponował konchoplastykę. Wczesniej inni odsyłali mnie i lekceważyli problem, mówiąc, że najpierw trzeba zrobić operacje przegrody nosowej. Doktor Chmielewski stwierdził, że zaczynać należy od jak najmniej inwazyjnych zabiegów i mi się to podejście podoba. Pomógł mi zabieg i niemal natychmiast poprawiła mi się jakość snu. Bardzo się cieszę, że trafiłam na pana doktora, dziękuję.

Niekompetencja i brak empatii. Laryngolog R.Chmilewski nie potrafi zdiagnozować zmienionej skóry kanału ucha mówiąc, że "nie jest przecież dermatologiem"! Jedyny dokument jaki otrzymałam po wizycie to rachunek, żadnego opisu badania, skierowania na dalsze badania czy recepty. Na wizycie po kilku dniach w innej placówce, laryngolog od razu zdiagnozowała zapalenie uszu, już w gabinecie zaaplikowała lekarstwo, wypisała recepty i skierowania na dalsze badania.

Znakomity, konkretny lekarz. Mój problem opisał rzeczowo i wyznaczył drogę dalszego postępowania i leczenia. Naprawdę szczerze polecam. Najlepszy laryngolog z którym miałem kontakt

Doktor Rafał Chmielewski to świetny specjalista. Szczegółowo wyjaśnił na czym polegał mój problem i wytłumacz w jaki sposób mogę się go pozbyć.

Lekarz profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do pacjęta.Godny polecenia,zaangażowany,kompetentny z bardzo dużą wiedzą jak i szacunkiem dla pacjenta.Polecam z czystym sumieniem!!!

Od pewnego czasu regularnie badam się u Pana Rafała którego polecili mi moi zadowoleni koledzy. Jestem bardzo zadowolony z podejścia Pana Doktora do mojego przypadku oraz sposobu leczenia i informowania mnie. Bardzo profesjonalne podejście a do tego bardzo fajny jako człowiek. Polecam

Jestem zadowolony z profesjonalizmu pana Rafala. Mily czlowiek dobrze informoje i przebiegu leczenia dzis wlasnie wyszedlem i polecam. Polecam rowniez pania dr. Paulinę Zielińską ktora mnie operowal polecam tych lekarzy z czystum sumieniem

Od pierwszego momentu Pan Dr ujal mnie swoim taktem i kultura.Posiada niezwykla,jak na te czasy, umiejetnosc sluchania.W czasie wizyty poczulam jakbysmy sie znali nieco dluzej wiec stwarza pacjentowi przyjazna atmosfere.Kryptoliza nie jest zbyt przyjemnym zabiegiem lecz kompetencja Pana Dr zrekompensowala dyskomfort.Polecam z calego serca.

Lekarz godny polecenia!!!18.12 miałam usuwane migdałki przez niego w WIML-u i jestem bardzo zadowolona.Od samego początku Doktor o wszystkim informował-jak będzie przebiegała operacja,jak się będę czuć przez pierwsze godziny po.....,jak również jakie mogą być powikłania.Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem jego osoby,oby wszyscy lekarze byli tacy jak on.Widać,iż jest to Doktor z powołania,którego interesuje los pacjenta:). Szczerze polecam,Małgorzata L-N.

Właściwy człowiek we właściwym miejscu..aż dziw że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy lekarze..z powołania anie z chęci zysku..Dziękuję Panie Doktorze :)