lekarz Rafał Czajkowski

Dermatolog

Rzetelny profesjonalista. Spokojny, rzeczowy, prowadził moją kurację lekiem curacne.

Dermatolog bardzo doswiadczony, ktory ma ogromy zasob wiedzy.

Dermatolog bardzo doswiadczony, ktory ma ogromy zasob wiedzy.

Specjalista godny polecenia!!! Kompetentny derrmatolog i lekarz medycyny estetycznej. Wizyta to sama przyjemnosc

dawno proponował mi leczenie,ale to miał być mój wybór,chodzi o izotec,mam 40 lat...przy kolejnych wizytach namawiał mnie i zdecydowałam się,leczy również mojego syna(19l)-kurzajki i tak zapobiegawczo trądzik.

Zanim trafiłam do dr Czajkowskiego, byłam u dwóch innych: alergologa i dermatologa, którzy postawili złą diagnozę. Podczas wizyty u dr Czajkowskiego, po obejrzeniu chorego miejsca wiedział co mi jest. Zlecił dodatkowo badanie, które potwierdziło diagnozę. Leki pomogły. Polecam.

bardzo dobry lekarz, rzetelnie wypełnia swoje obowiązki, skutecznie leczy

bardzo dobry lekarz, rzetelnie wypełnia swoje obowiązki, skutecznie leczy

Dobry specjalista, tłumaczy mechanizm choroby,zachowuje należytą ostrożność przy leczeniu retinoidami doustnymi, zawsze pyta o odczucia pacjenta co do zażywanych leków, wypisuje skierowania na niezbędne badania co świadczy o kompleksowym podejściu do problemu. Szkoda że inni lekarze przyjmujący na NFZ nie są tak kompetentni a przy tym sympatyczni jak Pan Dr Czajkowski:)

Konkretny, opanowany i skuteczny specjalista. Przekazuje informacje na temat choroby i możliwości leczenia. Po moich plamach bielaczych nie ma już śladu, a zabieg przeprowadził szybko i bezboleśnie. Polecam tego lekarza. P.S. Bardzo przystojny lekarz.

Pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem i z takim podejściem do problemu pacjenta:)

Jedyny lekarz który stierdził co tak naprawde mi dolega. Pełen pozytyw!!!

Jedyny lekarz który stierdził co tak naprawde mi dolega. Pełen pozytyw!!!