dr n. med. Rafał Dąbrowski

Kardiolog

Nie mogłam mieć większego szczęścia jak to, że trafiłam do profesora Dąbrowskiego. Niesamowicie opiekuńczy, z ogromną kulturą osobistą i wiedzą. Nie spotkałam wcześniej takiego lekarza jak również człowieka. Anioły są też na ziemi !

Zapewne wielu jest lekarzy dobrych, prof. Rafał Dąbrowski w mojej opinii należy do tych najlepszych. Polecam lekarza godnego zaufania i kompetencji

"FUNDAMENTALNĄ PODSTAWĄ MEDYCYNY JEST MIŁOŚĆ" - PARACELSUS Po kilku wizytach nie mam wątpliwości, że dr.R.Dąbrowski nie tylko kocha swój zawód ale też ludzi a przede wszystkim tych, którym służy swoją fachową pomocą. Kompetentny, zaangażowany, troskliwy i zainteresowany chorobą pacjenta i nim samym a to dziś tak rzadko spotykane "zjawisko". Efekty leczenia - wspaniałe. Mam do Niego pełne zaufanie i polecam wszystkim, którzy takiej fachowej i rzetelnej pomocy lekarza z prawdziwego zdarzenia potrzebują. Mam pełną wiedzę i informację /przekazaną niezwykle delikatnie,kompetentnie i zrozumiale / o chorobie, wynikających z niej zagrożeniach i ...

"FUNDAMENTALNĄ PODSTAWĄ MEDYCYNY JEST MIŁOŚĆ" - PARACELSUS
Po kilku wizytach nie mam wątpliwości, że dr.R.Dąbrowski nie tylko kocha swój zawód ale też ludzi a przede wszystkim tych, którym służy swoją fachową pomocą. Kompetentny, zaangażowany, troskliwy i zainteresowany chorobą pacjenta i nim samym a to dziś tak rzadko spotykane "zjawisko". Efekty leczenia - wspaniałe. Mam do Niego pełne zaufanie i polecam wszystkim, którzy takiej fachowej i rzetelnej pomocy lekarza z prawdziwego zdarzenia potrzebują. Mam pełną wiedzę i informację /przekazaną niezwykle delikatnie,kompetentnie i zrozumiale / o chorobie, wynikających z niej zagrożeniach i sposobie leczenia. Na wszystkie moje pytania odpowiada spokojnie, bez pośpiechu, dokładnie wszystko tłumaczy. Po za tym to niezwykle sympatyczny, uprzejmy, kulturalny, uroczy i przemiły człowiek. To lekarz na "6" !!!!!

Byłam dziś u Pan doktora Rafała Dąbrowskiego, jestem bardzo zadowolona z wizyty, słyszałam o nim same dobre opinie i wszystko to, potwierdziło się w każdym calu. Pan doktor jest kompetentnym, cierpliwym, kulturalnym lekarzem, ma wspaniałe holistyczne podejście do pacjenta, nie traktuje ludzi jak zło konieczne, chce pomóc i diagnozuje z wielką wiedzą i rozwagą. Dziękuję bardzo doktorze, przywraca mi Pan wiarę w powołanie i... pokorę, w tym zawodzie. Ewa Feliga

Pan Doktór Rafał Dąbrowski to najlepszy kardiolog, kompetentny, mój mąż korzystał z opieki. Przypisane leki pozwalają Mężowi wieść normalne życie przy poważnej chorobie. Dziękujemy Panie Doktorze !!! Janusz i Teresa Guz vel Guzowska

Dziękujemy Panie Doktorze !!!
Janusz i Teresa Guz vel Guzowska

Swietny lekarz! Kompetentny, cierpliwy, przyjazny pacjentowi, uprzejmy i miły i autentycznie zainteresowany chorym! Moja Mama ma 92 lata. U dr. Dąbrowskiego leczy się od 7 lat, była również Jego pacjentką w szpitalu. Obdarzyłyśmy Go pełnym zaufaniem i się nie zawiodłyśmy.Wszystkie osoby, którym dr.Dąbrowskiego poleciłam dzwoniły z podziękowaniami.

Napisałem tą opinię w imieniu mojej mamy, która jest zachwycona podejściem do pacjenta ze strony Pana dr Dąbrowskiego. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, gdzie pacjent może uzyskać pełną informację o stanie zdrowia i sposobie dalszego leczenia. Pacjent zawsze jest wysłuchany i może liczyć na wyczerpującą odpowiedź (bez zerkania na zegarek), co sprawia wrażenie partnerskiego traktowania (co nie jest normą u lekarzy!) Chyba jest to jedyny lekarz, do którego moja mama idzie niezestresowana.

Chyba jest to jedyny lekarz, do którego moja mama idzie niezestresowana.