dr hab. n. med. Rafał Dziadziuszko

Onkolog, Radioterapeuta

Zawsze ma czas dla pacjenta, warto czekać na wizytę . Dziękuję Panie Profesorze :) Polecam lekarz godny zaufania

Kompetentny profesjonalista a poza tym,a może przede wszystkim,zwyczajnie dobry człowiek.Dziękujemy Panie Profesorze

Bardzo proszę o kotakt do pana Doktora"..............................................................".

Wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu. Nigdy nie byłam tak dobrze potraktowana i wysłuchana przez żadnego lekarza a tym bardziej że to była wizyta na NFZ. Otrzymałam skierowania na bardzo drogie badania żeby wykluczyć przeżuty. Dał nam nadzieje której wcześniej nie otrzymałam. Nie wiem jak będzie z moją mamą ale to wspaniały lekarz. Cieszę się że pojechałam do niego na wizytę z Warszawy. Nie przekreślił mojej mamy. Dziękuję Panie Doktorze !!!!

Wspaniały lekarz, kompetentny, rzeczowy, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, chociaż nieraz dlugo trzeba czekać na wizytę. Prof. Dziadziuszko leczy wykorzystując swoją rozległą wiedzę medyczną i doswiadczenie, jak również swoją osobą, spokojem i empatią. Życzyłabym każdemu,aby w razie choroby trafił na takiego lekarza,jak prof. Dziadziuszko. Jestem wdzięczna Panu za to, ze z takim poświęceniem leczy mojego męża z nowotworu płuca.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Gdańsk"?

Gdański Uniwersytet Medyczny
Gdańsk

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława