dr hab. Rafał Filip

Gastrolog

Dr hab. Rafał Filip jest bardzo dobrym specjalistą gastroenterologiem. Zabiegi przeprowadza fachowo z wyczuciem, aby było jak najbardziej komfortowo. Uważam, że jest lekarzem godnym polecenia.

Niedawno korzystałam z porady fachowej Dr hab. n. med. P. Rafała Filipa w Instytucie Medycyny Wsi w Lublinie.Jestem wdzięczna doktorowi, że po przedstawieniu moich objawów namówił mnie na gastroskopię w czasie której trafnie zdiagnozował moje dolegliwości. W moim odczuciu P. Dr. Rafał Filip jest świetnym specjalistą sznanujacym pacjęntów nie tylko z gabinetów prywatnych. Gorąco polecam.

Witam. Polecam dr Filipa, to jest dobry specjalista. Gruntowne badania konkretne leczenie. Naprawdę dobry fachowiec.

W CM Luxmed doktor Filip przyjmuje zarówno prywatnie jak i w ramach NFZ. Jest bardzo dobrym specjalistą, ma wielu pacjentów. Trafnie diagnozuje przyczyny problemów gastrologicznych. Moja mama ma problemy z hemoroidami, początkowo była skrępowana tym, że jest to mężczyzna. Doktor Filip jednak nie stwarza dziwnej bariery w gabinecie, jest profesjonalny i delikatny - mama jest jego stałą pacjentką od dwóch lat. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Lublin"?

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin