dr n. med. Rafał Garstecki

Chirurg ogólny

Byłam operowania przez Pana doktora w trakcie ciąży (zapalenie wyrostka). Doktor Garstecki to bardzo sympatyczna osoba, dba o swoich pacjentów, wszystko tłumaczy i co najważniejsze zabieg przeszłam bez żadnych komplikacji.

w sumie jak na trzy nogi to dosc szybko i skutecznie. to nietypowy przypadek, gdyz nie licze do czterech, przeskakuje mi wędzidełko pod językiem i nie umiem wymówic. Moje nogi sa jak znalazł.

Rewelacyjny lekarz! Polecam Dr Rafała Garsteckiego jako bardzo dobrego chirurga. Przede wszystkim jest prawdziwym profesjonalistą,kompetentny, porządny, zasługujący na zaufanie a w dodatku sympatyczny, uprzemy i życzliwy. Już po pierwszej wizycie odniosłam wrażenie, że bardzo liczy się dla niego dobro pacjenta. Potrafi wyjaśnić wszystkie wątpliwości cierpliwie i wyczerpująco. Musiałam poddać się operacji wycięcia pęcherzyka żółciowego co w pełni potwierdziło, że Dr Garstecki jest specjalistą w swojej dziedzinie. Zamiast 4 cięć miałam tylko 3, które w dodatku bardziej przypominały lekkie skaleczenia niż rany operacyjne – a to wszystko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu tego doskonałego fachowca. Nie bez kozery mówią o nim wirtuoz chirurgii jak to usłyszałam od jednej z pielęgniarek! Prawdziwy lekarz z powołaniem.
A.Luwańska

Szanowny Panie Doktorze mało jest dziś takich lekarzy jak Pan. Chciałbym podziękować Panu za operację, miłe podejście do pacjenta i profesjonalizm. Życzę Panu samych sukcesów, aby również inni tak jak ja mogli się cieszyć, że spotkali Pana na swojej drodze. Pozdrawiam.

SUPER LEKARZ, bylam z malym dzieckiem mial na paluszku narosl i bez problemu zostalo usuniete dziecko nawet wyszukuje pieprzyki, zeby odwiedzic, bardzo dziekuje ze mialam szczescie, a strach był ogromny dlatego polecam i serdecznie pozdrawiam -Marzena

SUPER LEKARZ, bylam z malym dzieckiem mial na paluszku narosl i
bez problemu zostalo usuniete dziecko nawet wyszukuje pieprzyki,
zeby odwiedzic, bardzo dziekuje ze mialam szczescie, a strach był
ogromny dlatego polecam i serdecznie pozdrawiam -Marzena

Rafał Garstecki to fantastyczny chirurg. Jest miły, uśmiechnięty i sprawia wrażenie że Twoja sprawa nie jest mu obojętna ( nie jest nonszalancki jak większość lekarzy). Dba o pacjenta, o wszystkim go informuje i po operacji zawsze odwiedza na oddziale.Mi operował przepuklinę brzuszną zależało mi na jak najmniej widocznej bliźnie i rzeczywiście mam małe, prawie nie widoczne cięcie. Wspaniały lekarz i wyjątkowa osoba, polecam. Parę miesięcy temu operował moją mamę i napisałaby dokładnie to samo.

Wspaniały lekarz i wyjątkowa osoba, polecam.
Parę miesięcy temu operował moją mamę i napisałaby dokładnie to samo.

Miałam wykonywaną operację usunięcia żylaków kończyny dolnej.Po nieudanych próbach dostania się do innego lekarza , pana Profesora- bo niby fachowiec w swojej dziedzinie,Dr Garstecki przyjął mnie w publicznej przychodni bez zadnego problemu! Do tego jest człowiekiem wysoce kulturalnym, łatwo nawiazującym kontakt!!Po zabiegu na Lutyckiej przekonałam się,ze do tego profesjonalistą w 100%

Witam. Zdecydowanie polecam tego lekarza. Uzyskałam konkretne informacje odnośnie schorzena i metodę rozwiązania problemu. Fachowe, ludzkie podejście do pacjęta. Pozdrawiam, SM

Fachowe, ludzkie podejście do pacjęta.
Pozdrawiam, SM

Super lekarz,i zarazem człowiek.Pan doktor mnie operował i przyjmuje na Os.Przyjaźni.Wirtuoz skalpela.Odpowiada na wszystkie pytania,ma czas dla pacjenta.Oby było więcej takich lekarzy jak on. Bardzo dziękuję panu doktorowi za opiekę. Agnieszka.Drzewiecka-Kowalska

Bardzo dziękuję panu doktorowi za opiekę.
Agnieszka.Drzewiecka-Kowalska

Bardzo fajny lekarz, miły, przeprowadził przed zabiegiem dokładny wywiad, mimo, iż mój poprzedni tylko wyznaczył termin zabiegu. Konkretny i godny zaufania. Polecam w 100%.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15