Witam dzis o dobrego lekarza sumiennego jest niezwykle ciezko.....Pan Doktor nalezy to grona tych nielicznych.......wspanialy madry dobry cieply rzeczowy lekarz poprostu czlowiek dla ktorego pacjent czy ma lat 20 czy 88 jest czlowiekiem potrzebujacym pomocy......wyslucha poradzi a co najwazniejsze pomoze znam wielu lekarzy ale obdarzyc zaufaniem moge tylko jego.........w ciezkiej chorobie jest na kazdy telefon ba......na kazdy sms mam odpowiedz specjalista w kazdym calu poprostu brak slow mam wieloletnie doswiadczenie z racji schorzen temu lekarzowi ufam bezgranicznie pomogl uratowac zycie nie jedno zreszta ja pisze w swoim imieniu zycze mu zdrowia ..zdrowia bo juz takich lekarzy teraz na palcach policzyc.........dla mnie poprostu ideal.DZIEKUJE

Bardzo dobry specjalista, otwarty na pacjenta, kompetentny. Miły i pomocny. Potrafi wytłumaczyć chorobę i metody leczenia w sposób fachowy a zarazem zrozumiały dla pacjenta. Godny polecenia w 100%

Takich lekarzy nam potrzeba leczę się u niego kilkanaście lat nigdy nie miałem żadnych problemów z nim jeżeli wystąpiła temperatura dzwoniłem beż żadnego zażenowania zawsze mnie wysłuchał i zalecił dorażny lek który brałem do najbliższej wizyty w tym czasie robiąc posiew moczu.Na poczekalni czekając na wizyte od innych pacjętów nie słyszałem na niego ani jednego marnego słowa każdy wypowiadał sie w samych superlatywach o nim.Kolejka do niego to 5 miesiecy.

Witam jaki jest numer telefonu do doktora chciałabym wizyte prywatną a nigdzie nie mogę znalez numeu telefonu .

Poleciłbym Dr Raała Gawrona swoim znajomym i ludziom w potrzebie porady urologicznej

Mam pełne zaufanie do doktora Gawrona . Znakomity lekarz. Pozdrawiam i polecam !!:)

Podchodzi profesjonalnie do schorzenie, jest uprzejmy i kompetentny. Potrafi rozmawiać z pacjentem objaśniając przyczyny dolegliwości i w jaki sposób z nimi walczyć. Według mnie jest godny polecenia

Więcej takich specjalistów Pozdrawiam Maciek

Więcej takich specjalistów Pozdrawiam Maciek

Wciąż poszukujesz "Urolog Sosnowiec"?

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
specjalistyczna nr 10
gen. j. hallera 5
41-200 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów "Zdrowie" s. c.
ulica Wieczorka 2D
Przedsiębiorstwo nr 2