lek. med. Rafał Górski

Neurochirurg, Traumatolog

Dr Górski jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie, a dodatkowo posiada poczucie humoru i odpowiednie podejście do pacjenta, co pozwala na pozytywne nastawienie psychiczne. Napiszę krótko, że mój przypadek chorobowy polegał na tym, że miałam niemałą przepuklinę w odc. szyjnym kręgosłupa, która w dużym stopniu uciskała rdzeń kręgowy i przesuwała go w kierunku grzbietowym. Dodam tylko, że operacja była jedynym rozwiązaniem mojego problemu, gdyż w każdej chwili mogło dojść do przerwania rdzenia, a o konsekwencjach tego (wiadomo jakich) nie piszę bo na samą myśl wracają mi ciarki. Jak sam doktor powiedział: „operacja powinna być na wczoraj”. Aktualnie jestem 4 dni po operacji i czuję się dobrze. Dla Pana doktora najważniejsze jest zdrowie pacjenta, a nie tak jak w przypadku innych (niektórych) lekarzy - pieniądze. Wiem to z własnego doświadczenia. Dr Górski, pomimo wielu obowiązków poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, interesuje się nim również po operacji, potrafi również pocieszyć. Ciężko jest opisać w kilku zdaniach jak dobrym jest człowiekiem i jak ludzko podchodzi do sprawy. To jest hobbysta, widać, że kocha to co robi, a jeśli ktoś kocha to co robi to robi to jak najlepiej i żyje tym!

wspaniały człowiek i lekarz byłam operowana w grodzisku była to sobota nie pozostawił mnie samej sobie ,tylko w niedzielę przyjechał żeby zobaczyć jak się czuję, postawić mnie na nogi sam zmienił opatrunek i wytłumaczył jak dalej żyć doktorze to jest bardzo wspaniałe co pan robi dla pacjętów DZIEKUJE

Miałem złamany kręgosłup, ten lekarz uchronił mnie przed operacja. Mogę polecić go każdemu.

Doktor Rafał Górski to najlepszy specjalista jakiego znam-gdybym miała być ponownie operowana to oddala bym się tylko w te ręce. Dr. Górski to przede wszystkim przesympatyczny człowiek, z dużym poczuciem humoru,wielkim sercem. Oddany swojej pracy i swoim pacjentom...Wystarczy że się go spotka tylko raz i doktor już pamięta że się jest Jego pacjentem.Fenomenalny człowiek, nie przesadzę jeśli nawet określę doktora słowami-GENIUSZ:) -tak doktorze, należą się Panu te słowa.Oby było więcej takich lekarzy...

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, profesjonalista

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, profesjonalista

jest cudotwórcą robi perfekcyjnie operacje ,leząc w szpitalu na Brudnie ul kondratowicza widzałam te złote ręce,operację na perkinsona -co słyszy się,ze na to nie ma ratunku i wiele innych ;jak tętniaki,czy guzy mózgu,oponiaki To dusza człowiek.

Jest rewelacyjny. Tak jak jego asystentka (p. Asia) zresztą.

Jest rewelacyjny. Tak jak jego asystentka (p. Asia) zresztą.

SUPER LEKARZ!!!!!!!!!!!!! BIERZCIE PRZYKŁAD TYLKO TAKICH NAM TRZEBA!!!!!!!!! PANIE DOKTORZE TAK TRZYMAĆ JEST PAN JEDYNYM KOMPETENTNYM LEKARZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPER LEKARZ!!!!!!!!!!!!!
BIERZCIE PRZYKŁAD TYLKO TAKICH NAM TRZEBA!!!!!!!!!

Lekarz jest najlepszy z najlepszych w Polsce.

Lekarz jest najlepszy z najlepszych w Polsce.

Wspaniały, godny zaufania, profesjonalny, spokojny, miły specjalista. Ten czyłowiek chyba nie śpi, tylko pracuje? Dziękuję Panu za wszystko. Zofia

Dziękuję Panu za wszystko.

Zofia