lekarz Rafał Hart

Internista

Wizyta kardiologiczna. Bardzo dobry lekarz, otwarty i uprzejmy dla pacjenta. Solidnie podchodzi do diagnostyki i kieruje na niezbędne badania. W mojej ocenie wyczerpująco udziela informacji, bardzo przystępnie tłumaczy kwestie zdrowotne (np. szkicuje i podaje namiary na filmiki przedstawiające przebieg zabiegu) kompleksowy, otwarty na pytania ze strony pacjenta, na które chętnie odpowiada. W mojej ocenie specjalista godny polecenia.

W mojej ocenie specjalista godny polecenia.

Dzielę się tą opinią po spotkaniach w przychodni i pobycie w szpitalu. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, empatii i uwagi.