Bardzo polecam Pana Rafała Iwaszko. Ma znakomite podejscie do pacjentki wszystko wyjaśnia zrozumiale i poswieca tyle czasu ile potrzeba. można mu zadawać pytania i zawsze odpowie jak najlepiej tylko umie. A poza tym jest bardzo miły, wyrozumiały, kompetentny a przede wszystkim jest najważniejsze dla niego zdrowie i życie jego pacjentek. Ja odniosła takie wrażenie po kilku wizytach u doktora i operacji. bardzo polecam

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Skromny, uprzejmy, cierpliwy i wyrozumialy czlowiek. Prowadzil moja ciaze, w razie potrzeby kontakt pomiedzy wizytami nie byl problemem. Szczerze polecam i dziekuje Panu Rafalowi. Opieka na wysokim poziomie.

cierpliwy, skromny.Fachowiec. Nie narzuca się ze swoją osobą w trakcie badania.Jako operator w szpitalu (salus) -bez zastrzeżeń. Wszystko tłumaczy pacjentce. Ogólna ocena 5. Dobrze, że wrócił do zawodu.

Ogólna ocena 5.
Dobrze, że wrócił do zawodu.

Przez 3 lata leczyłam się u innych na zaniki miesiączki. Nikt mi nie zrobił badań, tylko antykoncepcja i antykoncepcja... Dr jako jedyny kazał porobić badania hormonalne i przyjść z nimi na 1 wizytę, nawet rezonans magnetyczny miałam. Czuły, troskliwy, bardzo pomocny, nie wyłudza pieniędzy jak inni. Nie odmierza czasu na zegarku jak Palicka. Ja, moja siostra i ogrom moich koleżanek naprawdę szczerze polecamy

wspanialy lekarz po poronieniu bardzo mi pomog opisal moj stan i dokladnie powiedzial co mam robic... Teraz ponoc jestem w ciazy wiec tez tylko do niego bede chodzila do nikogo wiecej... Kolezance i jej mamie tez go polecilam i potwierdzily moje zdanie:)...

Uważam, że dr. Iwaszko jest lekarzem z powołania i nie twierdzę tak dlatego, że lecze się u Niego prywatnie .Wcześniej leczyłam sie u lekarza z 2 stopniem specjalizacji niestety nie miał On takiego rzetelnego podejścia do mnie zbagatelizował problem udająć, że go nie ma . Na szczęście znajoma poleciła mi dr. Iwaszko , który juz podczas pierwszej wizyty słusznie zdjagnozowal moją przypadłość. Uważam , że gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście jak ten lekarz nasza medycyna wygladałaby lepiej.

A ja mam zupełnie inne zdanie o tym lekarzu...miałam mozliwosc wizyty prywatnej (przed pojsciem do szpitala), która trwała 5 min (zapłaciłam 150zł) oraz niestety juz gorszej wizyty w szpitalu....było mi przykro z kilku powodów...w tak ciezkim okresie jakim jest poronienie...pan doktor nie miał wcale czasu, nie potrafił konkretnie wyjasniec oraz wytłumaczyc na spokojnie, był bardzo arogancki. Sprawiał wrażanie zagubionego, jakby sam nie wiedział co robic. Najgorsze dla mnie był fakt, iż nie pan doktor nie informowal mnie o niczym!!!nie jestem zadowolona z wizyty prywatnej(płaci sie przed wejsciem a kazda wizyta jest inna) dlaczego musze płacic 150zł za 5 min pogawedki??!!! Naprawde nie polecam tego lekarza!!!

Jestem szczesliwa ze spotkałam w swoim życiu Pana doktora.Jest w stu procentach godnym zaufania człowiekiem.Tylko dzięki Panu doktorowi cieszę się zdrowiem i jestem sprawna.Dziekuję Panie doktorze.Wszystkim polecam z całego serca.

Uprzejmy, serdeczny, kompetentny. Wzbudza zaufanie. Naprawdę godny polecenia!

Uprzejmy, serdeczny, kompetentny. Wzbudza zaufanie. Naprawdę godny polecenia!

Bardzo miły,sympatyczny i cierpliwy lekarz.Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i doradzi.Podczas badania stara się by kobieta się nie stresowała.Naprawdę polecam doktora jest godny zaufania.POLECAM WSZYSTKIM KOBIETĄ

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Słupsk"?

lek. med.

Krzysztof Teodorowicz

Gabinet Ginekologiczny
Hubalczków 5
76-200 Słupsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5