lekarz Rafał Jakubczyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Zabiegi leczenia kanałowego i chirurgicznego usuwania zarośniętego korzenia przebiegły bezproblemowo i bezboleśnie, a Pan doktor zawsze jest niezwykle sympatyczny i zawsze wszystko wyltumaczy. Polecam!

Najlepszy stomatolog jakiego do tej pory odwiedzilam i już nie boję się dentysty;-)

Bardzo polecam tego lekarza, a mam porównanie. Początkowo chodziłam do niego z moją 7 letnią córką,która go bardzo lubi.

Bardzo polecam wizyte u tego stomatologa.Dopiero teraz przekonałam się po wielu próbach gdzie indziej do dentysty.Miły,dokładnie wszystko wytłumaczy odniośnie leczenia,przedstawia różne możliwości leczenia,kompetentny i wzbudzający zaufanie.Co ważne, kompleksowo podchodzi do problemu,rozumiejący pacjenta.Poleciłam go kilku znajomym i teraz juz tylko do niego chodzą.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6