Rafał Jaźwiński

Psychiatra

Człowiek zagadka... Rozmowa trwała może 5 minut. Brak jakiegokolwiek zaangażowania i chęci wysłuchania ale może spowodowana brakiem dokumentacji medycznej, która została dostarczona drogą mailową co nałożyło się z brakiem laptopa bo Pan Lekarz po prostu go zapomniał zabrać ze sobą do "pracy". Notatka zatem została sporządzona na kartce z notesu a czułem się jak na przesłuchaniu, brak feedbacku.... "Dziękuję to wszystko" i po sprawie … dla Pana Lekarza (kolejne punkty wyrobione z NFZ i ZUS ) Stanowczo nie polecam! Po prostu kino!

Pan Doktor jest uprzejmy, przyjął mnie przed czasem, za co jestem mu bardzo wdzięczna, bo bardzo źle się czułam. Niestety wydawało mi się, że Pan Doktor,chociaż okazał szacunek to wcale mnie nie słuchał. Przez całą wizytę bardzo się bałam. Pan Doktor wydał opinię, po kilku minutach wywiadu, w mojej opinii bardzo krzywdząca. Wyszłam z gabinetu bardzo zestresowana. Raczej nie będą stałą pacjentką, chociaż życzę Panu Doktorowi wielu zadowolonych pacjentów.

pan ordynator Rafał to świetny lekarz od którego młodszym lekarzom pozostaje się uczyć miły sympatyczny człowiek trafne diagnoza plus leczenie pozdrawiam panie Rafale