Rafał Jędrzejczyk

Takich lekarzy, jak Pan Doktor Rafał Jędrzejczyk, to w dzisiejszych czasach można ze świecą szukać. Pan doktor pełen empatii, bardzo profesjonalnie zajął się moją mamą. Tuż przed plandemią praktycznie w trybie natychmiastowym przyczynił się do likwidacji bardzo mocno posuniętej zaćmy, dzięki czemu znowu zaczęła widzieć świat we wszystkich jego kolorach, a teraz dał Jej "kopa" przy wylewie w oku, żeby natychmiast zajęła się problemami kardio (mama starej daty i ciężko Ją wyciągnąć do jakiegokolwiek lekarza). Gabinet przy ul. Miodowej 217 (teraz obecnie tu przyjmuje Pan Doktor) świetnie wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt i wizyta na obecne czasy nie jest droga. Nadto Pan Doktor dokładnie omawia problem. Nie dam złego słowa powiedzieć na Pana Doktora, dlatego proszę nie sugerować się tymi paroma niekorzystnymi opiniami poniżej, ponieważ nie mają nic wspólnego z prawdą. Wiem, że jeśli będą problemy okul. w mojej rodzinie, to będzie to nasz staly lekarz. Gorąco polecam.

Profesjonalizm, życzliwość i kultura osobista w stu procentach. Doktor Rafał Jędrzejczyk bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, rzetelny, empatyczny, przejmuje się pacjentem. Wspaniały lekarz, serdecznie polecam!

Miałam poważne obawy przed wizytą u R. Jędrzejczyka jako konsultanta ZUS . Jak się okazało , zupełnie niepotrzebnie . Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista . Spokój i cierpliwość w podejściu do pacjenta . Niezwykła staranność podczas kompleksowego badania . Szczerze polecam tego sympatycznego lekarza okulistę .....

Polecam tego lekarza. Szybko, zdecydowanie, kompetentnie i do tego uprzejmie. Pacjent czuje że jest w dobrych rękach.

Polecam tego lekarza.
Szybko, zdecydowanie, kompetentnie i do tego uprzejmie.
Pacjent czuje że jest w dobrych rękach.

Lekarz godny polecenia gdy przyjmuję w gabinecie w przychodni na Bohaterów Warszawy. Nastomiast trafiając go na dyżurze ostrym w przychodni MSW na jagielońskiej lekarz strasznie nie przyjemny, opryskliwy gbur, chamski do pacjentów. Jakby siedział w tym gabinecie za karę. Pacjent jest jak człowiek więc należy go traktować z szacunkiem a nie jak psa. Oby pan w przyszłości nie trafił na takiego samego lekarza.

Szanowna Pani - Anonim z 22.05.2013r. Bardzo proszę precyzyjnie weryfikować dane personalne pana doktora, ponieważ doktor Jędrzejczyk nie pełni dyżurów w szpitalu MSW w Szczecinie lecz przyjmuje w poradni okulistycznej w środy ( dzień dyżurowy MSW) w godz. 8.00-13.00 , natomiast dyżur okulistyczny pełnią inni lekarze w godz. 16.00 (środa) do 8.00 (czwartek ). Pragnę również zaznaczyć , że pan doktor owszem przyjmuje w środy od 14.00 do 18.00 w innej przychodni , więc nie mogła Pani spotkać pana doktora na dyżurze okulistycznym w MSW. Reasumując nieładnie jest oczerniać człowieka ...

Szanowna Pani - Anonim z 22.05.2013r.
Bardzo proszę precyzyjnie weryfikować dane personalne pana doktora, ponieważ doktor Jędrzejczyk nie pełni dyżurów w szpitalu MSW w Szczecinie lecz przyjmuje w poradni okulistycznej w środy ( dzień dyżurowy MSW) w godz. 8.00-13.00 , natomiast dyżur okulistyczny pełnią inni lekarze w godz. 16.00 (środa) do 8.00 (czwartek ). Pragnę również zaznaczyć , że pan doktor owszem przyjmuje w środy od 14.00 do 18.00 w innej przychodni , więc nie mogła Pani spotkać pana doktora na dyżurze okulistycznym w MSW. Reasumując nieładnie jest oczerniać człowieka , z którym się Pani nie widziała , nie zweryfikowała Pani również danych lekarza , który Panią przyjmował , lecz przeczytała Pani z tabliczki na dzwiach do gabinetu nazwisko i imię lekarza przyjmującego tego dnia w poradni okulistycznej pracującego do godz. 13.00!!!!!Mam nadzieję ,że równie łatwo jak pani oczerniła pana doktora , łatwo też przyjdzie Pani przeprosić doktora Jędrzejczyka oraz poprosi Pani moderatora tej strony o wykreślenie tej opinii. Z wyrazami szacunku Zorientowany

Bardzo dobrze znam dr Jędrzejczyka, bo leczę się u niego kilka lat i mam do niego pełne zaufanie, wyciągnął mnie z b.trudnej sytuacji, tak pokierował leczenie, że dzięki Niemu nie straciłem wzroku. Jestem mu dozgonnie wdzięczny!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u p. doktora. Jak dotąd najlepsza moja wizyta u okulisty. A najważniejsze, że po kroplach, które przepisał mi p.dr poczułem ulgę, i nareszcie ktoś super dobrał mi okulary!!!

Świetny lekarz, bardzo dobrze bada, dokładnie i długo , dopytuje się o inne schorzenia. Bardzo mi pomógł w mojej chorobie, gdy inni twierdzili, że już nie da się wyleczyć.Polecam z czystym sumieniem!

najgorszy lekarz jakiego znam! trafiłam na niego w szpitalu MSW na Jagiellońskiej na ostrym dyżurze okulistycznym. Tydzien wcześniej mialam wyjmowany z oka brokat (na arkonskiej), nie dostalam antybiotyku, z okiem bylo coraz gorzej, obrzęk, mocno czerwone, przekrwione, po nocy zbierala się ropka. Lekarz bardzo nie przyjemny, nie mily, nie wiedzialam gdzie usiąść i zwrócił bardzo nieladnie uwagę. po badaniu bardzo bolesnym powiedzial ze mam uczulenie na tusz bo w spojówkowym worku są pozostałości po tuszu - są bo jak trze się oko to się siłą rzeczy może coś dostać. Uczulenie w jednym oku się nie zdarza (dowiedzialam się na wizycie prywatnej u bardzo kompetentnej pani doktor). OGÓLNIE LEKARZA NIE POLECAM! powiedzial ze nie widzi wskazan do wypisania recepty a widać bylo ze z okiem jest zle, powiedzial zeby uzywać sztucznych łez oraz soli fizjologicznej do przemywania i iśc na wizytę do przychodni (na co powiedzialam ze nie ma miejsc) to kazal udac się prywatnie bo to musi obejrzec lekarz prowadzący. Żenada!!!