Rafał Jędrzejczyk

Okulista

Szanowna Pani - Anonim z 22.05.2013r. Bardzo proszę precyzyjnie weryfikować dane personalne pana doktora, ponieważ doktor Jędrzejczyk nie pełni dyżurów w szpitalu MSW w Szczecinie lecz przyjmuje w poradni okulistycznej w środy ( dzień dyżurowy MSW) w godz. 8.00-13.00 , natomiast dyżur okulistyczny pełnią inni lekarze w godz. 16.00 (środa) do 8.00 (czwartek ). Pragnę również zaznaczyć , że pan doktor owszem przyjmuje w środy od 14.00 do 18.00 w innej przychodni , więc nie mogła Pani spotkać pana doktora na dyżurze okulistycznym w MSW. Reasumując nieładnie jest oczerniać człowieka ...

Szanowna Pani - Anonim z 22.05.2013r.
Bardzo proszę precyzyjnie weryfikować dane personalne pana doktora, ponieważ doktor Jędrzejczyk nie pełni dyżurów w szpitalu MSW w Szczecinie lecz przyjmuje w poradni okulistycznej w środy ( dzień dyżurowy MSW) w godz. 8.00-13.00 , natomiast dyżur okulistyczny pełnią inni lekarze w godz. 16.00 (środa) do 8.00 (czwartek ). Pragnę również zaznaczyć , że pan doktor owszem przyjmuje w środy od 14.00 do 18.00 w innej przychodni , więc nie mogła Pani spotkać pana doktora na dyżurze okulistycznym w MSW. Reasumując nieładnie jest oczerniać człowieka , z którym się Pani nie widziała , nie zweryfikowała Pani również danych lekarza , który Panią przyjmował , lecz przeczytała Pani z tabliczki na dzwiach do gabinetu nazwisko i imię lekarza przyjmującego tego dnia w poradni okulistycznej pracującego do godz. 13.00!!!!!Mam nadzieję ,że równie łatwo jak pani oczerniła pana doktora , łatwo też przyjdzie Pani przeprosić doktora Jędrzejczyka oraz poprosi Pani moderatora tej strony o wykreślenie tej opinii. Z wyrazami szacunku Zorientowany

Lekarz godny polecenia gdy przyjmuję w gabinecie w przychodni na Bohaterów Warszawy. Nastomiast trafiając go na dyżurze ostrym w przychodni MSW na jagielońskiej lekarz strasznie nie przyjemny, opryskliwy gbur, chamski do pacjentów. Jakby siedział w tym gabinecie za karę. Pacjent jest jak człowiek więc należy go traktować z szacunkiem a nie jak psa. Oby pan w przyszłości nie trafił na takiego samego lekarza.

najgorszy lekarz jakiego znam! trafiłam na niego w szpitalu MSW na Jagiellońskiej na ostrym dyżurze okulistycznym. Tydzien wcześniej mialam wyjmowany z oka brokat (na arkonskiej), nie dostalam antybiotyku, z okiem bylo coraz gorzej, obrzęk, mocno czerwone, przekrwione, po nocy zbierala się ropka. Lekarz bardzo nie przyjemny, nie mily, nie wiedzialam gdzie usiąść i zwrócił bardzo nieladnie uwagę. po badaniu bardzo bolesnym powiedzial ze mam uczulenie na tusz bo w spojówkowym worku są pozostałości po tuszu - są bo jak trze się oko to się siłą rzeczy może coś dostać. Uczulenie w jednym oku się nie zdarza (dowiedzialam się na wizycie prywatnej u bardzo kompetentnej pani doktor). OGÓLNIE LEKARZA NIE POLECAM! powiedzial ze nie widzi wskazan do wypisania recepty a widać bylo ze z okiem jest zle, powiedzial zeby uzywać sztucznych łez oraz soli fizjologicznej do przemywania i iśc na wizytę do przychodni (na co powiedzialam ze nie ma miejsc) to kazal udac się prywatnie bo to musi obejrzec lekarz prowadzący. Żenada!!!

Bardzo dobrze znam dr Jędrzejczyka, bo leczę się u niego kilka lat i mam do niego pełne zaufanie, wyciągnął mnie z b.trudnej sytuacji, tak pokierował leczenie, że dzięki Niemu nie straciłem wzroku. Jestem mu dozgonnie wdzięczny!

Świetny lekarz, bardzo dobrze bada, dokładnie i długo , dopytuje się o inne schorzenia. Bardzo mi pomógł w mojej chorobie, gdy inni twierdzili, że już nie da się wyleczyć.Polecam z czystym sumieniem!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u p. doktora. Jak dotąd najlepsza moja wizyta u okulisty. A najważniejsze, że po kroplach, które przepisał mi p.dr poczułem ulgę, i nareszcie ktoś super dobrał mi okulary!!!

Nareszcie trafiłam na dobrego fachowca. Mam jaskrę, która niestety przez kilka lat była źle prowadzona, aż do momentu wizyty u p. dr Jędrzejczyka. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wyjaśniając dokładnie,zmienił mi tez leki na nowocześniejsze.Po konsultacji z profesorką z W-wy ,która potwierdziła leczenie takimi samymi lekami, wiem , że pan dr Jędrzejczyk jest b. dobrym lekarzem i mogę Go z czystym sumieniem polecić innym chorym.

pan dr Jędrzejczyk , według mnie , jest dobrym lekarzem, bo jest konkretny i dobrze leczy. Wypisuje leki nowoczesne, pozmieniał mi 3 leki na 1 nowy, po którym od razu poczułem poprawę. Z wizyty byłem bardzo zadowolony.

Lekarz bardzo delikatny i dokładny. Odpowiadał cierpliwie na wszystkie moje pytania i dokładnie tłumaczył. Widac , że przejmuje się pacjentem. Polecam !

Niezły gość. Konkretny,kompetentny,prawdziwy profesjonalista. Można polecić każdemu tego lekarza.Aha jeszcze jedno - wizyta w przychodni na NFZ.