dr n. med. Rafał Kamińskidr n. med. Rafał Kamiński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Rafał Kamiński

Ortopeda

Ortopeda traumatolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem metod małoinwazyjnych (artroskopie stawów: ramiennego, kolanowego, biodrowego i skokowego). Zajmuje się również rekonstrukcjami tkanek miękkich takich jak: więzadło krzyżowe przednie, krzyżowe tylne oraz wykonuje zabiegi ortopedyczne takie jak: osteotomie, rekonstrukcje po wadliwie wygojonych złamaniach czy endoprotezoplastyce. Szczególnie interesuje się schorzeniami stawu kolanowego oraz ramiennego doskonaląc swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą m.in.: w Bostonie, Nowym York, Monachium, Montpellier i Wiedniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik naukowy Harvardu, Medical School, Boston, MA, USA, Klinice Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, pracownik Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. Adama Grucy w Otwocku.

Witam, do dr.Kamińskiego trafiłam po tym jak dwóch lekarzy w przychodni stwierdzili,że nic mi nie jest.Dokładnie to miałam zerwane więzadło i uszkodzoną łąkotkę ale tego dowiedziałam się właśnie od dr.Kamińskiego (po 5 min badania nogi)Sami sobie ręsztę dopowiedzcie... Wszystko dokładnie mi wytłumaczył i zlecił zabieg ACL po to bym mogła normalnie funkcjonować. Zapisał mnie sam, na zabieg do szpitala w Otwocku...operacja przebiegła szybko i prawidłowo, kolano super się goi .! Pomimo tego ,że dr. non stop był na sali operacyjnej znajdował czas dla swoich pacjentów i odpowiadał na nurtujące nas ...

Wszystko dokładnie mi wytłumaczył i zlecił zabieg ACL po to bym mogła normalnie funkcjonować. Zapisał mnie sam, na zabieg do szpitala w Otwocku...operacja przebiegła szybko i prawidłowo, kolano super się goi .! Pomimo tego ,że dr. non stop był na sali operacyjnej znajdował czas dla swoich pacjentów i odpowiadał na nurtujące nas pytania.. Bardzo miły, konkretny i mądry lekarz.. Polecam wszystkim....Dziękuję Panie Rafale ..wdzięczna pacjentka..

Rewelacyjny lekarz, do którego trafiłam po wizycie u trzech innych ortopedów. Dopiero pan doktor zyskał moje zaufanie (jako pierwszy, wszystko wyczerpująco wytłumaczył, był miły, odpowiedział na wszystkie moje pytania). Od razu wiedział, co mi dolega (dwóch pierwszych lekarzy dopatrzyło się tylko części uszkodzeń mojego kolana). Zlecił i wykonał zabieg rekonstrukcji acl. Polecam pana doktora wszystkim tym, którzy boją się ingerencji chirurgicznych.

Pan dr wykonał u mnie dwie artroskopie barków,za kilka dni mam mieć operację kolana.Moje schorzenie wiąże się z tym że problemy ortopedyczne pewnie nie skończą się nigdy.Odwiedziłam niejednego specjalistę z najwyższej półki nikt nie potrafił mi powiedzieć nic konkretnego,dopóki na mojej drodze stanął dr KAMIŃSKI.Dzięki niemu wierzę że mimo choroby z kturej się nie wyleczę będę w miarę normalnie funkcjonować.Jako jedyny nie boi się zmierzyć z moimi problemami.Potrafi wysłuchać wytłumaczyć i traktuje pacjenta nie jak zło koniecznie ale jak kogoś kto potrzebuje pomocy.

Prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie. Indywidualne podejście do pacjenta, zaraża optymizmem i uśmiechem :). Cenię sobie lekarzy z dużym doświadczeniem, nie słodzi jak nie trzeba - jest szczery. Zrobił na mnie MEGA pozytywne wrażenie. Czekam z niecierpliwością na drugi zabieg :).

Dr Kamiński rekonstruował mi ACL. W czasie operacji okazało się, że trzeba naprawić również łękotkę. Lekarze (wraz z dr Wąsowskim) zrobili to za jednym zamachem, dzięki czemu nie muszę przechodzić kolejnego zabiegu i rehabilitacji. Kolano niewiarygodnie szybko wraca do zdrowia. Polecam!

Bardzo dobry specjalista, zna sie na swoim zawodzie, ma czas dla pacjenta, potrafi wytłumaczyć dolegliwość na czym polega zabieg i jak będzie wyglądało leczenie. Polecam osobom ktore maja problemy z kolanami. Po rekonstrukcji ACL nie odczuwałem i większego bólu po 3tyg moglem chodzić bez pomocy kul a po 3 miesiącach biegać. Polecam.

Dr Kamiński wykonał u mnie artroskopię barku.Od lekarza który był obecny przy operacji dowiedziałam się że gdyby operował kto inny musiałabym mieć operację klasyczną.Bark trzyma się dobrze komplikacji nie było żadnych.Wiem że słowo dziękuję to za mało co dr dla mnie zrobił.Od dnia operacj moje codzienne życie zmieniło się na lepsze.Bardzo wdzięczna pacjentka.

Mam 55 lat pracuję dla firm farmaceutycznych, wiem jak funkcjonuje środowisko lekarzy. Dr Kamiński tak nie funkcjonuje. To świetny lekarz, człowiek który przywrócił mi wiare w prawdziwych lekarzy dla których złożenie przysięgi coś oznacza. Doktorze wierzę, że środowisko szerzej o Panu usłyszy i będąc Profesorem nauczy Pan "kilku" młodych co to znaczy być lekarzem. Iwona Sz.

Jestem jego pacjentka od 2 lat i dzięki dr Kaminskiemu moje kolano wraca do zdrowia

Aż mi samej wydaje się podejrzane, że wystawiam dr Kamińskiemu same najlepsze oceny, ale to faktycznie pierwszy lekarz, który na takie zasługuje. Kompetenty, rzeczowy, wyjaśnia i odpowiada na pytania, a przy tym jest niezykle uprzejmy. Uchwtny pod telefonem (jak nie odierze, to oddzwni). Przyjmuje wszystkich, także tych nie mieszczących się w nfz-owskich limitach.