dr n. med. Rafał Kamińskidr n. med. Rafał Kamiński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Rafał Kamiński

Ortopeda traumatolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem metod małoinwazyjnych (artroskopie stawów: ramiennego, kolanowego, biodrowego i skokowego). Zajmuje się również rekonstrukcjami tkanek miękkich takich jak: więzadło krzyżowe przednie, krzyżowe tylne oraz wykonuje zabiegi ortopedyczne takie jak: osteotomie, rekonstrukcje po wadliwie wygojonych złamaniach czy endoprotezoplastyce. Szczególnie interesuje się schorzeniami stawu kolanowego oraz ramiennego doskonaląc swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą m.in.: w Bostonie, Nowym York, Monachium, Montpellier i Wiedniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik naukowy Harvardu, Medical School, Boston, MA, USA, Klinice Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, pracownik Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. Adama Grucy w Otwocku.

Mam 55 lat pracuję dla firm farmaceutycznych, wiem jak funkcjonuje środowisko lekarzy. Dr Kamiński tak nie funkcjonuje. To świetny lekarz, człowiek który przywrócił mi wiare w prawdziwych lekarzy dla których złożenie przysięgi coś oznacza. Doktorze wierzę, że środowisko szerzej o Panu usłyszy i będąc Profesorem nauczy Pan "kilku" młodych co to znaczy być lekarzem. Iwona Sz.

Lekarz z krwi i kości, po raz pierwszy mogę powiedzieć, że spotkałam lekarza, który opiekuje się pacjentem. Sam zapisuje na wizyty i kolejne operacji. Miły uśmiechnięty, mam wrażenie, ze wychodzi z założenia, że to lekarz jest dla pacjentów a nie odwrotnie. I co chyba najistotniejsze nieprawdopodobnie kompetentny.

Zdiagnozował mi chorobę kolan czego wcześniej żaden lekarz nawet nie próbował dociec. W czerwcu czekam na zabieg i mam 10000% zaufanie że będzie wszystko dobrze. Naprawdę świetny!!!

Życzę wszystkim chorym -lekarzy o takiej fachowości i cierpliwości dla pacjenta.

Aż mi samej wydaje się podejrzane, że wystawiam dr Kamińskiemu same najlepsze oceny, ale to faktycznie pierwszy lekarz, który na takie zasługuje. Kompetenty, rzeczowy, wyjaśnia i odpowiada na pytania, a przy tym jest niezykle uprzejmy. Uchwtny pod telefonem (jak nie odierze, to oddzwni). Przyjmuje wszystkich, także tych nie mieszczących się w nfz-owskich limitach.

Fantastyczny i niesamowicie miły lekarz.

Fantastyczny i niesamowicie miły lekarz.

Takie osoby pomagają odzyskiwać zaufanie.Gdyby na drodze mojego leczenia nie stanął wielki Człowiek dr.Kamiński"Anioł" nigdy bym się nie zdecydowała na operację, która byla niezbędna.To on każdego dnia udowadnia,ze człowieczeństwo nie kosztuje. Dziękuje Panie Doktorze.Elżbieta.W.

Lekarz jakich mało , POLECAM.....Kompetentny, uprzejmy, wzbudza zaufanie...

Lekarz jakich mało , POLECAM.....Kompetentny, uprzejmy, wzbudza zaufanie...

Pracowity , słowny, poświęca się swojej pracy. Przyjmuje wszystkich , nie patrzy że są limity przyjęć . Więcej takich oddanych pracy zawodowej lekarzy .

Pracowity , słowny, poświęca się swojej pracy.
Przyjmuje wszystkich , nie patrzy że są limity przyjęć .
Więcej takich oddanych pracy zawodowej lekarzy .

jest super bardzo polecam wdzięczna pacjentka z Zamościa

jest super bardzo polecam wdzięczna pacjentka z Zamościa