dr n. med. Rafał Kamińskidr n. med. Rafał Kamiński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Rafał Kamiński

Ortopeda traumatolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem metod małoinwazyjnych (artroskopie stawów: ramiennego, kolanowego, biodrowego i skokowego). Zajmuje się również rekonstrukcjami tkanek miękkich takich jak: więzadło krzyżowe przednie, krzyżowe tylne oraz wykonuje zabiegi ortopedyczne takie jak: osteotomie, rekonstrukcje po wadliwie wygojonych złamaniach czy endoprotezoplastyce. Szczególnie interesuje się schorzeniami stawu kolanowego oraz ramiennego doskonaląc swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą m.in.: w Bostonie, Nowym York, Monachium, Montpellier i Wiedniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik naukowy Harvardu, Medical School, Boston, MA, USA, Klinice Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, pracownik Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. Adama Grucy w Otwocku.

Bardzo polecam Pana Doktora. Prowadził mnie od Ostrego Dyżuru do dnia wypisu ze szpitala. Aczkolwiek mało miał czasu na rozmowę w międzyczasie. Przeprowadził artroskopię wraz z Dr. Wąsowskim i wg mnie stanową super duet. Bardzo ich polecam. Wesoły, otwarty i dzięki niemu spędziłem okres w szpitalu bez stresu w tym śrenio miłym dla oka szpitalu.

wspaniały człowiek, żnakomity lekarza. polecam każdemu mimo długiech terminów

wspaniały człowiek, żnakomity lekarza. polecam każdemu mimo długiech terminów

Jestem po operacji stawu kolanowego .Wykonał ciężką pracę .Jest lekarzem bardzo konkretnym .Wszystko wytłumaczył na wizycie w publicznej poradni , na której poświęcił dużo czasu .Po operacji już nie miał go tyle , jest bardzo zapracowany -ciągle operuje .Jednak w miarę możliwości zawsze znalazł chwilę aby porozmawiać z pacjentem. Bardzo konkretny.Dziekuję Panie doktorze.

Bardzo konkretny.Dziekuję Panie doktorze.

Bardzo miły, kompetentny i życzliwy. Trafiłam do niego na ostry dyżur i miałam bardzo dużo szczęścia, że to właśnie był on.

Kompetenty i miły lekarz. Dzięki niemu od roku żyję bez bólu.

Kompetenty i miły lekarz. Dzięki niemu od roku żyję bez bólu.