Dosyć drogi, ale warto wydać pieniądze właśnie u niego.Zęby zrobione bardzo dobrze i nie muszę nigdy wracać na żadne poprawki.Jest bardzo miły. Jedyna wada- jest przystojny i wstyd pokazać chore zęby przystojniakowi:)

Bardzo wszystkim polecam Pana Doktora. Miałam ogromne kompleksy z powodu swoich zębów. Po wielu latach leczenia w innych gabinetach i wielu protezkach, które dawały wieczne dolegliwośi, dr Karski odmienił moje życie. Po pierwszej wizycie konsultacyjnej zostałam umówiona na zabieg w trakcie którego usunięto 12 ZĘBÓW I KORZENI NA RAZ!!!. Wszystko delikatnie i bez bólu. Byłam w szoku, że wszystko to trwało tak krótko i dobrze się goiło. Doktor zaproponował mi wstawienie nowych zębów na implantach. Dzisiaj po wielu latach fatalnych protezek mam "własne" zęby. Implanty kosztowały niemało, ale po rabacie zapłaciłam 5000 zł mniej niż jak mi wyliczono na konsultacji w Koszalinie.
Polecam wszystkim Doktora Karskiego, żałuję że trafiłam do tego gabinetu tak póżno.

Fachowiec ze wspaniałym podejściem do dzieci, którego życzyłabym niejednej Pani stomatolog! Konkretny, uprzejmy, załatwia temat od A do Z bez poprawek i spokój święty.

Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia? zdecydowanie nie! po prostu rozkłada ręce, nawet mimo tego że płaci się grube pieniądze! Jest nie uprzejmy i na pewno nikomu go nie polecam, szczególnie jeśli chodzi o wizytę z dzieckiem (moje dziecko trzymał na siłę, kopało i wyrywało się) myślę że po takiej wizycie u dentysty będzie miało uraz do końca życia. Nie kompetentny, kilka razy chodziłam po dokumenty za kt. zapłaciłam. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!